2733
2734
عنوان

تخت گرد

1885 بازدید | 7 پست
سلام به همه دوستان
لطفا اگر کسی تخت گرد دارد منو راهنمایی کنه که روتختی از کجا تهیه کنم یا اگر کسی میدونه کجا میشه تهیه کرد اطلاع بده .ممنون میشم
یه مغازه توی بازار تجریش هست که بهت کاتالوگ نشون می‏ده خودش هم همون پارچه‏ها رو داره سفارش می‏گیره برات می‏دوزه. می‏خوای اگر آماده گیر نیاوردی این رو بذار گزینه آخر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان مبینا جون من جای شمابودم یکم بیشترمیگشتم به نظرمن تخت گرد دل آدم رو میزنه من تخت خودم مارک استقلال ترک بود باورکن العان پشیمونم حالا اگه خواستی در مورد مشکلاتش برات میگم خانمی
2731
سلام مامان مبینا جون منم با نظر سارا موافقم من از استیل لند تخت گرد خریدم ولی پشیمونم.درسته که واقعا تو دکوراسیون خیلی قشنگ میشه ولی کاربردش راحت نیست.ولی من خودم هرچی گشتم پیدا نکردم یکی پیدا کردم که خیلی گرون در میومد نگرفتم 600-700 تومان میشد.حالا از این روتختیهای جهارگوش گرفتم کلشو میکنم توی لبه ها و گردقالبی در می یارم ولی دیگه آویزون نمیشه دورش وقالبیه
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
سلام گلم
مامان شایان امروز یه پست داره درباره روتختی. کار دست خودش رو گذاشته برای فروش. یه نگاهی بهشون بنداز.
اون مغازه رو نه اسمش رو دارم و نه تلفن اما آدرسش سرراسته. درست روبه روی سینما آستارا این طرف خیابون یه سری پله است (سمت راست پله ویترین یه مانتو فروشیه) از پله ها برو پایین سمت راستت ورودی بازار قائم رو رد کن و برو پایینتر به سمت بازار قدیمی. قبل از اینکه وارد بازار بشی یه پارچه فروشی سمت چپت هست که ملافه‏ای داره.
اما اصلاً نمی‏دونم کارش چه طوره و اینکه برای تخت گرد هم مدلی داره یا نه.
2740