2737
2734
عنوان

تو رو خدا دعوام نکنید

21 بازدید | 23 پست
بچه ها تو رو خدا دعوام نکنید من نبودم، اینکه می گید مادام ، یعنی همون مادام دوست داشتنی که کانادایی ایرانی بود خیلی دوست داشتنی بود و شوهرش جدیدا بهش خیانت کرده و ولش کرده بود؟
خدایا شکرت، شکرت، شکرت،......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ولی اون خیلی خانم و مهربون و با خدا بود!!! جملات زیبایی از مسیح می گفت من دوستش داشتم! مطمینید اشتباه نشده؟ آخه هیچوقت حرف سبک و خلاف شئونات نمی زد؟!!!
من هیچ وقت طرفدارش نبودم ولی تایپک هاشو میخوندم همیشه مطمنم ام که خانم بود حالا میگن پدرام هم خودش بود نمیدونم چرا اینکار رو کرد قشنگ یادمه تو تاپیک اش چقدر درباره پدرام بد میگفت
كاش خوشبختي هم مثل مرگ حق بود
2738
من باورم نمی شه! آخرین امضاش نوشته بود از آسمان طلا می بارد! همیشه جملات انجیل رو می گفت و خدا رو شکر می کرد!!! خودش گفت من یه مدت دیگه دانشگاهم شروع میشه و نمی تونم بیام!!! واقعا کاربری بود که من دوسش داشتم! آخه چرا؟!!!!
عزیزم شما یه روی ایشون رو دیده بودی
اگه توهین ها و فحش های زشتش رو به کاربرا دیده بودی نظرت عوض میشد!!
من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
البته من همه تاپیکاش رو نمی خوندم ولی دروغ چرا هیچوقت بهش شک نکردم فقط گاهی می گفتم چه خوب به فارسی و آداب و رسوم ایرانی مسلطه!!! پدرام کیه؟ هیچوقت تاپیکی ازش ندیدم!
2706