2733
2739
عنوان

خاطرات وتجربیات شیرین پس ازسقط 2

| مشاهده متن کامل بحث + 267890 بازدید | 34008 پست
سلام به همه دوستان خوبم خدا رو شکر من خوبم حال دانیال هم انشالله خوبه برای همه تون ارزوی سلامتی دارم بهارک جون متاسفانه مادرشوهر من مرحوم شد و این اواخر اصلا حالشون خوب نبود برای همین اداره نمی اومدم و اینترنت خونه هم افتضاح کند بود و نی نی سایت رو باز نمیکرد واسم
یا رب نظر تو برنگردد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر مارال جان که حالت خوبه اتفاقا امروز به فکرت بودم مادر شوهرتم خدای بیامرزه راحت شد بیچاره از درد
خدایا حکمت قدمهایی را که برایم برمی داری برمن آشکار کن تا درهایی را که به سویم می گشایی ندانسته نبندم و درهایی که می بندی به اصرار نگشایم
راستی الان چند ماهته زایمانت کی میوفته
خدایا حکمت قدمهایی را که برایم برمی داری برمن آشکار کن تا درهایی را که به سویم می گشایی ندانسته نبندم و درهایی که می بندی به اصرار نگشایم
2742
همتا جان شما کجایی زایمان شما کیه انشاالله به سلامتی
سلام خانم ها خوبید انشالله ریحانه جون ممنون از همدردی ات . اره به خدا راحت شد مادرشوهرم خیلی زجر کشید این اواخر . سینه اش رو سوراخ کردن و ... اگه خدا بخواد دانیال من دهه اول اسفند به دنیا میاد
یا رب نظر تو برنگردد
انشاالله مارال جان صحیح و سالم این آقا پسر بیاد تو بغل مامانش تا به اون وماها یاد آوری کنه که خدایی اون بالا نشسته و جاهایی دست ما رو میگیره که خودمونم انتظار شو.نداریم مراقب خودت باش
سلام به همه دوستای خوبم. مارالحات خدا نادر شوعرتو بیانرزع وپسسر گلتون رو براتون صحیح وسالم حفظ کنه. منم رفتم غربالگری اول و خدا رو شکر خوب بود. فقط نمیدونم اون بتا که با واحد MOzm MOM گزارش میکنن باید چند باشه. کسی میدونه؟
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.
2740
سلام چرا دیگه کسی نمیاد بیایین بابا دلمون براتون تنگیده
سلام عزیزان من یه درددلی در تاپیک زیر کردم و با اینجا آشنا شدم. یه سقط داشتم الان در حال سقط دوم هستم ایشالله منم بیام اینجا خبرهای خوب بدم http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1496680

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

مرسی واقعا تاپیک خوبی هست. من متاسفانه تل گرام نمی تونم بیام. اینجا رو ترجی میدم. خیلی تاپیک خوبی هست خدا خیرت بده

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2706