2733
2739

سلام دوستان..من بارداری دوم هستم و دقیقا مثل بارداری اولم ویااار وحشتناک داشتم...از اون ویارهایی که جون به لب می کنه آدم رو...ضعف و بی حالی و گرسنگی شدید به همراه بی اشتهایی مطلق و آب دهان دریااااا...از هفته ۱۶ بهتر شدم و از اون حالت جهنمی در اومدم اما هنوز که هنوزه حالت تهوع می گیرم و شبا آب دهنم زیاده تا خوابم ببره ...بعد از هر غذایی دهانم انقدر بد مزه میشه و ترش که حالت تهوع می گیرم ..فشارم به حدی بعد غذا می یاد پایین که بی حال میشم .نفسمم همش کم می یاد و...بازم بگم؟🥴 خلاصه همش در کلنجارم با این حالتهای مسخره و طاقت فرسا...آیا تموم میشه ؟

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼

الهی بهتر بشی 

نمیدونم 

من الان کمر درد شدیدم فقط میزنه به پهلوهام 

هفته پونزده م

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم..به پشت نخواب اصلا و یه بالش بزار بین پاهات...بالش تپل و نرم

نمیدونی چی میکشم خواهر 

میزنه درد تا پایین پام 

الهی شمام بهتر بشی بسلامتی بگذرونی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
نمیدونی چی میکشم خواهر  میزنه درد تا پایین پام  الهی شمام بهتر بشی بسلامتی بگذرونی

می فهمم منم کمر درد داره شروع میشه برام ...بارداری قبلی که تا مدتها بعد از زایمان به قدری درد داشتم که گوشت و پوست  کمرم بی حس میشد!

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼