2733
2734
عنوان

دکتر منیره اخلاق نجات رو کسی میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30803 بازدید | 548 پست
من 4 شنبه میرم پیشش چون سه شنبه برام سونو بیو فیزیکال نوشته باید سه شنبه برم سونو و 4 شنبه برم پیشش.
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
مرسی عزیزم همچنین برای شما....والا پارسیان که زنگ زدم سزارین رو گفت 4200 بهمن زنگ زدم گفت 3600 البته من بیمه تریتا هم گرفتم که 25 در صد تخفیف میتونم بگیرم
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانم دکتر تو بیمارستانهای صارم بهمن پارسیان آبان نجمیه و یاس سپید زایمان میکنه و انتخابش به عهده خودته ....چون بهمن و پارسیان بهم نزدیکترن یکی از اینا رو انتخاب میکنم.
2731
عزیزم من برم بخوابم خوشحال شدم از آشناییت اگه بازم سوالی داشتی بپرس فردا میام میخونم.شبت به خیر
عزیزم من چهارشنبه صبح زنگ میزنم وقت میگیرم معمولا ساعت 11 یا 30/11ازش وقت میگیرم چون با همسرم میرم این ساعت برام راحتره
ملی جان امروز تماس گرفتم با موبایل خانم دکتر مسافرت هستند شنبه میان.....منم شنبه میرم پیشش
2706