2733
2739
دخترم موقع تولد 3830 وزن داشت و قدش هم 53 بود الان که 4ماهو 11 روزشه وزنش 7600هست و قدش 64 به نظرتون باتوجه به قد موقع تولدش کم نیست؟اخه میبینم بچه هایی که قدشون موقع تولد از دخمل من کمتر بودن اما حالا یکی دو سانت بلندترن البته این نی نی هایی که من میگم پسرن یعنی به خاطر جنسیتشون بیشترن یا نه؟مرسی
خداجونم شکرت...
بد ترین کاری که ما مادرا میکنیم اینه که بچه هامون رو با هم مقایسه میکنیم . با کسی مقایسه اش نکن اگه طبق کارت رشدش نرماله ....پس نرماله
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
اخه این کارت رشد روهم که من نفهمیدم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دختر من قدش اول روی بالاترین خط بود بعد از اون خط اومد پایین ولی در کل سیر صعودی داره و بهداشت که میگه خوبه ولییییییییییییی کسی نظر دیگه ای نداره؟
خداجونم شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
افتاب که تو اپاتمان ما اصلا پیداش نمیشهههههههههه..اخه بیرونم میبرمش سریع از افتاب میپوشونمش میگم واسه پوست لطیفش ضرر داره !!!!!!!!!! پس چه موقع وچطوری باید یهش نور افتاب برسونم؟
خداجونم شکرت...
عزیزم روی پوستش کرم ضد افتاب کودکان بزن اما حتما تو نور غیر مستقیم افتاب هر چقدر که تونستی هر روز قرارش بده در حقش ظلمه به خدا تلاشت رو بکن واقعا استخوانبندیشون احتیاج به نور افتاب داره
زرشک[smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm83.gif[/smiley]
2706