2737
2739
سلام عزیز محتاجیم به دعا  چشم، به یادتون هستم

😘😘❤️🌹

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پانزدهمین  روز چله سوره مبارکه حشر به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و هدیه به حضرت زهرا و آمرزش گناهان درگذشتگان و برآورده شده حاجات دوستان .امروز برای دوست عزیزمون  نرگس  جان  دعا میکنیم الهی که حاجت روا بشند

باشه ممنونم  منم از امروز شروع کردم  میشه از بچه های گروه بخواید برام دعا کنن اسمم مهلا ...

دوستان عزیزم. لطفا برای دوست عزیزمون مهلا جان دعا کنیم انشاالله آرامش به زندگیشون برگرده .من براتون ۱۰۰ صلوات میفرستم الهی که  مشکلتون حل بشه 

2738
دوستان عزیزم. لطفا برای دوست عزیزمون مهلا جان دعا کنیم انشاالله آرامش به زندگیشون برگرده .من براتون ...

ممنونم خدا بهتون حاجت قلبیتونو بده🙏

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
سلام عزیزم آنروز نوبت شماست الهی که حاجت روا بشید 

سلام گلم ممنون از لطفتون 😍 ان شاءالله که همگی حاجت روا بشیم و از یاران امام زمان باشیم ❤️

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

خوندم ان شاء الله دوست عزیز حاجت روا بشند 🤲🌹🌹

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞

ان شاالله حاجت روا بشیم همه❤️✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنمhttps://www.ninisite.com/user/f7787b83-2157-4527-995e-78e5a29b0da1/18-narnia✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️ اگه توی تاپیکای استارتر نظری داشتم که مخالفش بودی واقعا مجبور نیستی ریپلای کنی 😊❤️اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی داشتید تگم کنید خوشحال میشم بتونم کمک کنم ❤️✨
2706