2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جوش های من از هفته 6 شروع شد و الان هم هفته 11 هستم روز به روز بدتر می شود وش های من بیشتر دور لب و بینی هستند واقعا کلافه شدم هر کی من را می بینه میگه چی شده واقعا خسته شدم البته جوش های من از نوع چرکی هستند برای شما هم همین طوره
من از ماسک ماست کم چرب و سدر و همچنین ماسک حنای بی رنگ و ماست کم چرب استفاده می کنم هر روز یکی از این ماسک ها را به صورتم می زنم و بعد از 15 ربع به حمام می رم التهابشو می گیره و جای جوش را کمرنگ میکنه البته نانا جان من شاغل هستم ساعت 6 که می رم خونه این کارا م یکنم تا صبح صورتم آرومه ولی وقتی میرم شرکت تا ظهر هر رزو 6 تا جوش می زنم اگه شما خانه دارید دوبار این ماسک ها را بزن صورتت را آرام میکنه راستی دکتر بهتون چی گفته به من که گفت این چرک ها م یتونه برای نی نی خوب نباشه برام آموکسی سیلین نوشت 4 روز خوردم صورتم تو اون مدت خوب ود ولی بعد از اون افتضاح شد
من از ماسک ماست کم چرب و سدر و همچنین ماسک حنای بی رنگ و ماست کم چرب استفاده می کنم هر روز یکی از این ماسک ها را به صورتم می زنم و بعد از 15 ربع به حمام می رم التهابشو می گیره و جای جوش را کمرنگ میکنه البته نانا جان من شاغل هستم ساعت 6 که می رم خونه این کارا م یکنم تا صبح صورتم آرومه ولی وقتی میرم شرکت تا ظهر هر رزو 6 تا جوش می زنم اگه شما خانه دارید دوبار این ماسک ها را بزن صورتت را آرام میکنه راستی دکتر بهتون چی گفته به من که گفت این چرک ها م یتونه برای نی نی خوب نباشه برام آموکسی سیلین نوشت 4 روز خوردم صورتم تو اون مدت خوب ود ولی بعد از اون افتضاح شد
2740
پریساا جان من هم شاغلم فکر نکنم چرکها داخلی بأشه چون پوستمون
چربه باکتریها فعالترمیشن و جوشها چرکی میشن فکر نمیکنم مصرف انتی بیوتیک صحیح باشه من که روزی دو سه بار با پنبه الکل روی جوشهام رو پاک میکنم �
آره شاید این طور باشه ولی اکثرا میگن تا ماه 4 ادامه داره من که امیدوارم هر چه زودتر تموم شه راستی نانا جون شما کرم پودری برای پوشش این جوشها استفاده نمکنید؟ من دنبال کرم پودر مناسب برای این پوست داغونم هستم که حداقل میرم مهمونی و بیرون بپوشونه فکرکردم که شاید کرم پودرهای گیاهی مثل اگزوویانس خوب باشه برای نی نی هم ضرر نداشته باش شما برای بیرون رفتن چیکار م یکنید؟
پریسا جان من اصلا در طول زندگیم هیچ نوع کرم یا ماده ارایشی استفاده نکردم فقط باید پوستت رو تمیز و خشک نگهداری تمام کرمها پوستت رو چربتر میکنه و جوشها بیشتر میشه و در مورد استفاده الکل برای پاک کردن چربی پوست از استفاده کردن مواد ارایشی و مواد دیگه بی خطر تر فقط پوستت رو باید تمیز نگهداری حالا اگه میخوای لوسیونهای تمیز کننده پوست استفاده کن �