2733
2739
سلام مامانهای گل پسرم 10 ماههشه رفلاکس داره خانوم دکتر واسش آندوسکوپی نوشته ولی خیلی می ترسم نمی تونم خودم قانع کنم که ببرمش آخه خیلی کوچیکه کسی هست بچه اش را پیش این خانوم دکتر برده باشه
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
من نمیشناسم. ولی اگه همون دکتر فرهمند که متخصص گوارشه رو میگی اون دکتر خیلی خوبیه.
بچه رو هم بیهوش میکنن البته با شربت خواب اور. اصلا نمیفهمه
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
بله متخصص گوارش تو بیمارستان امام خمینی.عسل جان این موضوع واسه شما پیش اومده یعنی از نزدیکانتون تا حالا بچه اش آندوسکوپی شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من هم تعریف دکتر فرهمند رو شنیدم. دکتر خوبیه
پسر من هم آندوسکپی شده ولی دکتر نجفی توی مطب خودش انجام داد. یه داروی خواب آور به بچه میدن که حالت گیجی و خواب آلودگی پیدا میکنه ولی نمیخوابه بعد هم بیشتر از 5 دقیقه نمیکشه . نگران نباش زود تموم میشه . فقط 4 ساعت قبلش بچه هیچی نباید بخوره فقط همینش سخته.
من هم اولش خیلی میترسیدم و دودل بودم ولی این رو بدون که با آندوسکپی مشکل بچت رو تشخیص میدن و درمان رو شروع میکنن.
پسر من هم ریفلاکس داره الان 26 ماهشه و کم کم دارم داروشو قطع میکنم.
سلام مهفام جان عزیزم ممنون از کمکت الان پسر شما دیگه اصلا مشکلی نداره پسر شما به پروتئین گاوی حساسیت نداشت داروی چی مصرف می کرد پسر من رانیتیدین مصرف می کنه
صدیقه جون پسر من فقط ریفلاکس داشت و آلرژی نداشت. البته دکتر وقتی آندوسکپی کرد از مریش نمونه برداری کرد و ما بردیم آزمایشگاه برای اینکه مشخص بشه به ماده غذایی خاصی آلرژی داره یا نه که خدارو شکر نداشت. و بعد از آندوسکپی مشخص شد که پسرم هم مریش سوخته و زخم شده و هم فتق مری داره.داروهاش هم امپرازول و باکلوفن بود که الان باکلوفن رو قطع کردم و دوز امپرازول رو کم کردم.الان خدارو شکر خیلی بهتره.
رانیتیدین اثرش از امپرازول کمتره. یادمه یه بار یه متخصص اطفال برای پسرم تجویز کرده بود ولی تاثیر زیادی نداشت.
نی نی شما ریفلاکسش شدیده؟ آلرژی هم داره؟
2740
آره مهفام جون رفلاکسش شدیده طوری که تو خواب شیر از بینیش بیرون میریزه .آلرزی هم داره به پروتئین گاوی ممنون از کمکت
سلام دوستان. من یه پسر هفت ماه ونیمه دارم که به خاطر رفلاکسش خیلی دارو خورد رانیتیدین متوکلوپرامید امپرازول و....
شیر بالا نمیاره اما خیلی اروغ داره و دیر میزنه
وقتی میخوابه توی خواب هی وول میخوره پاهاش رو به هم میزنه بدنش رو جمع و باز میکنه
دکتر داروی ضد حساسیت داده البته ازمایش خون نشون داد که حساسیتش به شیر گاو خیلی ناچیزه

دکتر گفت اگه تا دو هفته بهتر نشه باید اندوسکوپی بشه

مامانا که نی نی هاتون اندوسکوپی شد میشه از حالتهای نی نی تون برام بگید
خیلی درمونده شدم
کس دیگه ای هم از ایشون تجربه ای داره
کسی تشخیص اشتباه ازشون دیده؟
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2706