2737
2734
سلام دوستان، یکی دو سالی هست که پسرم ناخناشو میجوه، همه روشی رو امتحان کردیم، یه موقع هایی بهتر میشد، ولی الان مشکلمون اینه که پوست دور ناخناشو میکنه و همونطور که میدونید بعدش خیلی دردناک میشه!!! یکی از انگشتاش عفونت کرده حتی!!! وقت خاصی هم نداره، هروقت دور و برشو خلوت ببینه، رو صندلی عقب ماشین، تو اتاق خودش موقع خواب، موقع تماشای کارتون، وسط غذا، .... نمیدونم چه روشی رو در پیش بگیریم.
خدایا شکرت، بخاطر داشتن همسری مهربان و همراه، دو گل پسر سالم، و خانواده ای بی نظیر. خدایا، نعمت داشتن خانواده ی خوب رو قسمت همه بکن.
دریا، منم همینطور، دیگه کمتر میجوید و لی با دستش میکند!!!
خدایا شکرت، بخاطر داشتن همسری مهربان و همراه، دو گل پسر سالم، و خانواده ای بی نظیر. خدایا، نعمت داشتن خانواده ی خوب رو قسمت همه بکن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خواهرزاده منم همین مشکل رو داشت دکتر بهش پیشنهاد آزمایش رو داد میگفت ممکنه انگل داشته باشه ولی خدارو شکر از خوب بود ومیگفت بیشترین علتش استرس هست اینکه جلو بچه های دیگه بچتون رو حساس نکنید مثلا بچه کوچکتر از بچه خودتون رو بغل نکنیو ونگید این خوبه و...هرچیزی که باعث حساسیتش بشه در ضمن لاک مخصوص برای جلوگیری از جویدن ناخن هم هست شاید اون جواب بده
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است
پسره منم همینطوره..3 سالشه..ناخناشو میجوه....دکترش میگه استرس و اضطراب داره...اما باری چی هنوز کشف نشده... من و همسری حتی کوچکترین بحثی هم پیش پسرمون نمیکنیم که مبادا ناراحت شه..خیلی حساسه..اما یه بار حدوده 7 ماه پیش من یه جیغی سره همسری کشیدم....نتونستم خودمو کنترل کنم..که بعداز اون خیلی احساسه ندامت کردم..ولی پسرم خیلی ترسید و گریه کرد....هیچ وقت خودمو نمیبخشم...تا چند روز فقط از دسته کارم گریه میکردم...تقریبا فکر میکنم بعد از اون موضوع شروع کرد به ناخن جویدن....البته قبلا بیشتر بود..الان یه مدته که خیلی کمتر شده..ارامش برای بچه خییلی مهمه....
...
میدونم چی میگید شاید بخاطر استرس باشه، هر چی باشه من یه پسر کوچیکتر هم دارم خیلی خیلی سعی میکنم حس کمبود نداشته باشه، و به طور قابل توجهی توجهمون به پسر بزرگترمون بیشتر هم شده. مهد هم میره، و همش میگه اونجا بچه ها اذیتم میکنن، همش میگه مهد نرم، گیریم مهد نره، از مهر باید بره پیش دبستانی، اونو چکار کنم. البته ظهر که میرم دنبالش میگه بهم خوش گذشته. صبحها تنبلیش میشه بره مهد. شبها هم وقتی میفرستیمش بخوابه، چون خوابش نمیبره مشغول خوردن ناخن و پوست دور و برش میشه!!! البته قراره از هفته ی بعد تا آخر تابستون مهد رفتنش رو تعطیل کنیم.
سلام عزیزم خوبی؟توخصوصی نشدبرات پیام بزارم گوشیم قاطی کرده اینجاگذاشتم.حالت چطوره عزیزم؟
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆
2740

سلام دختر من چهار سالشه و ناخوناش و با دستش میکنه و اصلا با دندوناش اینکارو نمیکنه و تازگی پوست کنار دستشم میکنه تورو خدا کمکم کنین من واقعا درمونده شدم شبا که میخوابه ناخوناش و ک میبینم گریه میکنم و از دستم کاری بر نمیاد