2737
2739

بچه ها من هفته بعد باید برم ان تی

تهران کجا برم عالی باشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
دوستان من از زایمان طبیعی خیلی میترسم اینجایی که ما هستیم بیمارستان خصوصی نداره سزارین اختیاری انجام ...

منم اوضام اینجوریه... بخاطر کرونا می‌ترسیم بریم یه جای خوب مجبورم طبیعی بیارم. فقط دارم خودمو تقویت میکنم و ورزش.... یکم دلم خوش باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم همچنین شما... من ۱۶ هفتم. ان‌تی گف ۲ مرداد ان‌تی رفتین شما؟

مرسی نه هنوز نرفتم میخوام برم دوسه روز دیگه...انشالله به سلامتی زایمان کنی پس احتمالا من میفته آخرای مرداد...خیلی حالت تهوعم شدیده خیلی زیاد نمیدونم چیکارکنم

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌
2742
مرسی نه هنوز نرفتم میخوام برم دوسه روز دیگه...انشالله به سلامتی زایمان کنی پس احتمالا من میفته آخرای ...

ممنونم..

انشالله ک سالم و سلامته.

منم از هفته ۶ تهوعم‌شروع شد، فقطم حالتشو داشتم 

بالا نمیوردم.اما خیلی شدید بود 

من تحمل میکردم چیزی نمیخوردم دارو...

اما ی بار b6 خوردم خیلی بهتر شد.شمام ب دکترتون بگین مینویسه براتون.

من هنوزم تهوع دارم

آن دست که ماه را نشان میداد، ماشه را کشید....!
من هفته ی ۱۲هستم از هفته ی ۵تاالان داشتم اونم خیلی زیاد.واقعا حالم بده

اخی ایشالا بزودی حالت خوب شه😣

من الان هیچ تهوعی ندارم ینی تا اخر بارداریم حالت تهوع ندارم دیگه اره؟😃🤔🤔

اخی ایشالا بزودی حالت خوب شه😣 من الان هیچ تهوعی ندارم ینی تا اخر بارداریم حالت تهوع ندارم دیگه اره ...

عزیزم‌تهوع عمدتا از هفته ۷ شروع میشه..منم فک‌میکردم ندارم

اما یهو از اخر ۶ هفته شروع شد تا الان ک ۱۶ هفتم ادامه داره

2740
خوشبختم بچهامون تقریبا باهم میان من هفته ۱۱هستم الان

منم هفته ۱۱ ام

عزیزی❤

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ممنونم.. انشالله ک سالم و سلامته. منم از هفته ۶ تهوعم‌شروع شد، فقطم حالتشو داشتم  بالا نمیور ...

انشالله توکل به خدا.نه من ببخشید بالامیارم b6 که اصلا ضررنداره ویتامینه من میخورم دکنرم نوشته وای خیلی تاثیرنداره.یه قرص دیگه هست دمیترون مال تهوعه من نمیخورم دکترم گفت تحمل کن.میگن توماه های بعدی بهتر میشه انشالله که اینجوریه

منم اوضام اینجوریه... بخاطر کرونا می‌ترسیم بریم یه جای خوب مجبورم طبیعی بیارم. فقط دارم خودمو تقویت ...

انشالا نی نی تون سالم بیادبغلتون وزایمانتون راحت باشه من کابوس میبینم واقعا نمیتونم

اخی ایشالا بزودی حالت خوب شه😣 من الان هیچ تهوعی ندارم ینی تا اخر بارداریم حالت تهوع ندارم دیگه اره ...

ممنون انشالله

بخدا نمیدونم خیلی متفاوتن بدنا.انشالله که نداشته باشی چون خیلی بده

انشالله توکل به خدا.نه من ببخشید بالامیارم b6 که اصلا ضررنداره ویتامینه من میخورم دکنرم نوشته وای خی ...

انشالله ک بهتر میشی..من ک دارم ب اخر ماه ۴ نزدیک میشم هنوزم تهوع باهامه..فق کمتر شده شدتش.

اما معذرت میخوام سر یخچال نمیتونم برم. 

از بوش ب شدت حالم بدمیشه و معذرت میخام بالا میارم

2706