2733
2734
عنوان

نمیدونم لباس برای سیسمونی چی بخرم؟

4651 بازدید | 27 پست
سلام دوستای گلم ،نمیدونم برای نی نی لباس چی بخرم و چه سایزی و چند دست.
شوور عزیزم اگه اومدی نی نی سایت سرک بکشی بدون خیلی عاشقتم.!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سایز صفر تا کی استفاده میشه؟چند دست بگیرم برای تو خونه چند دست بیرون.آخه سایز 0 خیلی انگار کوچولوان.
شوور عزیزم اگه اومدی نی نی سایت سرک بکشی بدون خیلی عاشقتم.!!!!
نی نیت چون زمستون به دنیا میاد براش لباس سرهمی تو خونهای دوتا بگیر حتماو بدون جورابشو بگیر چون زود قدش کوچیک میشه
لباس بیرونی برای سایز صفر نگیر چون زمستون اصلا دلت نمیاد نی نی به اون کوچولویی رو بیرون و مهمونی ببری ممکنه مریض شه
برای عید لباس خوشگل بگیر سایز 3 ماه
توخونهای نوزادی نخی سه چهارتا داشته باشه کارت راه میفته
البته من مامانم چند تا ژاکت و شلوار و کلاه براش بافته بود که خیلی گرم و خوب بود
اگه سئوالی داری بپرس

من از 6 ماهگی دخترم به بعدخیلی لباس براش خریدم و چون مدت طولانی میپوشه و میشورم خیلی هم کهنه میشه
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
2740
من بچه ندارم اما تجربه خواهرامو میگم
بستگی به وزن بچت داره خیلی نخر که بمونه رو دستت و بی استفاده جون بچه زود بزرگ میشه
لباسای مانتویی(جلوشون دکمه میخوره)خیلی بهتره تا جلو بسته
شلوار یا بلوز مچ دار بگیر اینجوری اگه یه کوچولو هم بزرگ باشه مهم نیشت و اویزون نمیشه
برای سن های بالاترش خیلی لباس نخر چون نمیدونی تو چه فصلی چی اندازش میشه و نی نی درشته یا ریز
بذار همون موقع میخری
اما برای اینکه کمدش خالی نباشه مثلا یه کاپشن یه پالتو که لباسای رو هستن وسایز دقیق نباید باشن و از این جور چیزا که تو یه رنج سنی چند ماهه میشه بپوشونی براش بخر
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
2706