2752
2734
عنوان

نمیدونم لباس برای سیسمونی چی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4658 بازدید | 27 پست
ترمه جان براش کافیه سایز صفر
من خودم مانتویی نخی برای دخترم خیلی استفاده شد چون جلوش دکمه دار بود و پوشوندنش به نی نی خیلی راحته
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من دوتاشم داشتم اما قنداق فرنگی خیلی بهتر نی نی رو میپوشونه و گرم میکنه به علاوه یک پتوی خیلی نازک که نی نی رو توش ساندویچ کنی اگه داشته باشه خیلی بهتر از اسپانیایی هست
پتوی اسپانیایی همش باز میشه و پیچیدنش دور نی نی سخته برای بیرون بردنش
اما برای کشیدن روش موقعی که خوابه خوبه
منم نینیمذپارسال دی ماه اهواز دنیا اومد 2 دست 0 خریدم 4 یا 5 دست هم سایز 1 برای شروع این تعداد کافیه.همه رو هم استین بلند بخر ولی چون اهواز عز اسفند گرم میشه فکر کنم 3 تاشو استین بلند بگیر 3 دست هم استین کوتاه سایز 1 .موفق باشی.
خانمی اول ببین نی نی ات وزنش تو سونو چنده این طوری دستت می یاد چه سایزی براش بخری
بعد به فصل بدنیا اومدنش توجه کن
3 دست صفر بخر - 3 تا شاوار چند عدد بادی که عالیه سرهمی هم واسه نوزادی عالیه دورپیچ برای نوزادی بخر کلاه و جوراب
بعد سایز 0-3 ماه بخر که مصرفش بیشتره بادی عالیه برای هر سنش بخر رکابی و استین کوتاه
سوالی بود در خدمتم
منم یه سری لباس دارم اروپایی و قیمت خوب خواستی بهم سر بزن
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
خانمی اول ببین نی نی ات وزنش تو سونو چنده این طوری دستت می یاد چه سایزی براش بخری
بعد به فصل بدنیا اومدنش توجه کن
3 دست صفر بخر - 3 تا شاوار چند عدد بادی که عالیه سرهمی هم واسه نوزادی عالیه دورپیچ برای نوزادی بخر کلاه و جوراب
بعد سایز 0-3 ماه بخر که مصرفش بیشتره بادی عالیه برای هر سنش بخر رکابی و استین کوتاه
سوالی بود در خدمتم
منم یه سری لباس دارم اروپایی و قیمت خوب خواستی بهم سر بزن
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
ببخشید زیاد سوال میپرسم میشه بگی مارک لوازم بهداشتی و استحمام براش چی گرفتی؟ من نظرم روی موستلا است ولی گفتم یه مشورتی با دوستان نی نی سایتی هم داشته باشم.
شوور عزیزم اگه اومدی نی نی سایت سرک بکشی بدون خیلی عاشقتم.!!!!
ترمه۶۱

1392/8/6 2:40 ب.ظ

ممنونم .خدا دختر ماهتو برات نگه داره و خوشبختیشو ببینی.

عزیزم مرسی
دخترم دوهفته است رمای شدید خورده
لطفا برام دعاکن خوب بشه