2737
2734
بهترین رستوران.اسم با اادرس
واسه دخترام میخوام بوت و ااورکت خیلی شیک بخرم.بهترین مرکز خرید کجاست تو اراک
و نمایندگی لوازم اارایش بیو کجاست.
امشب مهمان شهرتون هستم
بعد میام میخونم
CafeMom Tickers
البته من اراکی نیستم. ولی یه پاساژ تو خیابون ملک هست که چیزای شیک داره ولی گرون. کلاً شهر گرونیه. ولی برای خرید برید خیابون شهید بهشتی و سه راه ارامنه.
بازار سر پوشیده هم برای کفش و بوت خوبه. برای دیدن هم لذت بخشه.
ولی برای پارچه خریدن خوبه.
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من رستوران پارس را بهت پیشنهاد میدم ... تقریبا همه غذاهیش را هم امتحان کردم . به نظرم عالیه حتی بهتر از خاتم

آدرسش هم دروازه تهران
.
.
.
مرکز خرید هم جای آنچنانی نداره اما همون عباس آباد و سه راه ارامنه و ملک را بهت پیشنهاد میدم . تو خیابان مخابرات هم پاساژ صدف و مرکزی یه سری بزن ... شاید بتونی لباس یا بوت پیدا کنی

من همیشه برای خودم از فروشگاه دارلی طبقه پایین پاساژ مرکزی خرید می کردم . . . برای خودت اگر بخوای اونجا جای خوبیه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

برای خرید کفش شما میتونین از پاساژ مرکزی خردید کنین طبقه پایین و همکف این پاساژ کفش فروشی هست.همینطور در بازار قدیمی هم کفش فروشی زیاد.هنینطور خیابان مخابرات و همینطور خیابان امیر کبیر(روبروی بازار)همینطور خیابان عباس آباد(شهید بهشتی)وخیابان ملک(شهیدرجایی)و.....

برای رستوران هم در خیابان شریعتی رستوران های زیادی وجود دار همچنین فست فودهای زیادی هست.مثل پیتزا پیتزا و پیتزا پالیز و پیتزا پدر خوب و خانه پاستا و رستوران مکث و ایزی دیزی و..‌

رستوران پارس و سمیعی هم خوبن 

رستوران پارسیان هم در بازار هست

رستوران لوکس نقره ای ابتدای خیابان امام 

مجموعه رستوران های هتل امیرکبیر 

رستوران سنتی کوهستان

رستوران کوه نور و.......

توی اراک ،بلوار کربلا بعد از فروشگاه زرافه، رستوران و چلوکبابی رز هست،ک من سالها ازشون غذا میگیرم و محیط برای خوردن غذا هم دارن غذاهاشون توی اراک واقعا خیلی خوبه و واقعا خوشمزست مخصوصا کباب کوبیدهای درجه یکی دارن 👌👌👌👌👌👌