2733
2739
راستی یادم رفت بگم تو آزمایش همسری تحرک هم یه کمی کم بود . داروها فکر میکنم بیشتر به خاطر اون بود .

شاید ما بدون این آزمایش ها و استرس های الکی هم که به خودمون دادیم زود باردار میشدم ولی انقدر که تو این سایت از این چیزا شنیده بودم چشمم ترسیده بود .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ببخشید فروغ عزیز من اون موقع سرکار بودم. کاری برام پیش اومد رفتم. اگه دوست داشتی شوهرت رو بفرست سونوگرافی داپلر از بیضه پیش دکتر حمید نظری. سونوگرافیش هم به همین اسمه. خیلی ماهره و توی اون سونو گرید واریکوسل (البته اگه داشته باشه) معلوم میشه. این آقای دکتر همسر من با معاینه سریع متوجه شد و حتی شدتش رو هم درست گفت اما گفت که بخاطر اینکه ما مطمئن بشیم سونو مینویسه. که سونو کاملا وضعیت رو مشخص کرد واریکوسل گرید 3 و شدید. اگر هم دوست داشتی ما دو تا تاپیک داریم که آدرس یکی رو بالا گذاشتم و اون یکی هم الان واست میذارم. بیا اونجا همه همین مشکل رو دارن.واریکوسل و کم تحرکی و کم تعدادی اسپرمهای شوشوهاشون مشکل ناباروریشون هستش.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=112941&PostID=6859988#6859988
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها شکر خدا همسر من مشکل درد در ناحیه بیضه نداره -

یه دوره ای پنتوکسی فیلین و متفورمین و ویتامین ایی - زینک و سلنیوم پلاس هم مصرف کردن - اما تغییری ندیدیم

و بعد با نظر دکتر پژمان شادپور که سونو گرافی هم براش نوشته بودن ( که ما تو مرکز رویان سونو گرافی کردیم ) گفتن اصلا نیازی به هیچ دارویی نداره و باید فقط سعی کنیم
شکرت ای خدای مهربانم Lilypie Pregnancy tickers
2731
سلام
دکتر همسر من دکتر ناصر امیرجنتی هستش و تشخیصش خیلی خوب بود و قراره عمل کنه. انش االله که نتیجه می گیریم.
مطب ایشون تو رسالت سر 16 متری دومه و شنبه تا جهارشنبه عصرها تا ساعت 7 مطبه به نظر من صبر نکنید که وقت بگیرید و مراجعه کنید.
CafeMom Tickers
2738

همسر من هم به علت ناباروری به دکتر صمدی نراجعه مراجعه کردن و الان صاحب فرزند هستیم

شماره ای که ازشون دارم ۷۷۷۳۱۷۵۸

در ضمن ایشون فوق تخصص جراحی های لاپاراسکوپی هستن و دوستی که ایشون رو به ما معرفی کردن از عملشون بسیار راضی بودن

سلام به همگی وتشکراز عوامل ودست اندرکاران نی نی سایت خسته نباشید ممنونم که همچین فضایی روایجاد کردین تا بیماران وهمراهان بتونن تبادل نظرداشته باشن تابتونن بهترین دکتر رو انتخاب کنن.

دکتر فریدون خیام فر فوق تخصص ارولوژی استادوعضوهییت علمی دانشگاه وجراح بزرگترین غده کلیوی جهان وعضوهییت علمی سلامت خانواده ایران کارش عالیه حرف نداره خیلی دلسوز ومهربونه

اینم شماره مطبش 02188635401

اگه کسی از عمل واریکوسل نتیجه گرفته خواهشا بیاد اینجا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp? ...

دکتر تراب پرهیز تو درمان واریکوسل خیلی حرفیه ای وقتش پره من شمارشو برات میزارم عزیزم یکی از آشناهامون همین مشکلو داشت بچیه دار نمیشدن که پیش دکتر تراب پرهیز جراحی کرد البته بعدش درد داشت ولی طبیعی بود اما الان خیلی خوبه 

88775457

سلام دوستان شوهر من 1 سال پیش دچار پیچش بیضه شد سر ورزش. سریع بردیمش ی دکتر گفت باید کل بیضه رو در بیارن خیلی ناامید شدیم ما آخه دو سال بود که ازدواج کرده بودیم بعد بردیمش پیش دکتر شهریار ناطق عملش کرد بدون اینکه بیضه شوهرمو در بیاره. امروز  شوهرم  تست اسپرم داد بنظرتون مشکلی برای بچه دار شدن داریم ما؟ تو رو خدا کمکم کنید من از استرس دارم میمیرم

2706