2737
2734
از همه ی دوستانی که تجربه ی شخصی و شناخت درست خودشون رو در مورد اورولوژیست های تهران در اختیارم قرار بدن کمال تشکر رو دارم

همانطور که میدونید - شاید ناراحتی واریکوسل خیلی مهم جلوه نکنه - اما ممکنه عملی غیر ضروری باشه و حتی بعد از عمل در نتیجه تغییری حاصل نشه و فقط امید و انرژی و پول شماست که صرف شده

ممنونم
شکرت ای خدای مهربانم Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان یاسی و فروغ جون شوهر شما هم واریکوسل داره؟
شوهر من واریکوسل داشت دو ماه پیش عمل کرد. یعنی نظرتون اینه که بیخودی عمل کرده؟ بعدشم این پاکروش مگه دکتر زنان نیست؟ برای شوهراتون هم دارو مینویسه؟
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
2731
ببینید جریان اینجوری بود که اول فکر می کردیم مشکل هست و باید عمل کنه - بعد دکتر شادپور به ما گفتن که نیازی نیست و با این شرایط بارداری اتفاق میوفته - برید و سعی کنید - حالا بعد از چند ماه که دیدیم باز نتیجه نگرفتیم - رفتم دکتر هایده سمیعی که ببینم اگه میگن دیگه بریم آی وی اف - بعد جریان رو گفتم - ایشون گفتن تا حالا سر کار بودی - بعد از پریود برو عکس رنگی و بعدش هم میکرو

حالا خودمون میگیم شاید با عمل واریکوسل مشکل حل بشه و نیاز به میکرو نشه دیگه - با این همه هزینه و استرسش - بعد همه درد سراش برای منه - من باید یه عالمه دارو بخورم و اذیت بشم
2740
من نمیدونستم که بعد عمل وضعیت بدتر هم میشه. این اولین باره که دارم میشنوم. چون هر کس رو دیدم یا بهتر شده یا تغییری نکرده. مامان یاسی یعنی شوشوی شما عمل نمیخواد بکنه؟
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
فروغ جان دکتر همسر من دکتر آریامنش هست. مطبش تجریش هستش. اما هنوز شوهرم آزمایش نداده که ببینم خوب شده یا نه. منظورم اینه که کار دکتر رو هنوز عینا مشاهده نکردیم. اما دکتر خوش اخلاق و مهربونیه.
دکتر سعید صاحب کشاف هم خیلی معروفه،‌منتها اون به روش میکروسرجری عمل میکنه و کلی هم پول میگیره. که شوهر من پیش اون عمل نکرد.
فروغ جون من دکتر آیتی رو پیشنهاد میکنم کارش عالیه. فقط وقت دهیش خیلی طولانیه

88736240 سهروردی شمالی بعد از هویزه کوچه نقدی پلاک 34 ط 4

از کلینیک بیمارستان مهر راحتر میتونی وقت بگیری

88982000
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ببینید بچه ها من مقاله های غیر ایرانی زیاد خوندم. در تمام کشورهای پیشرفته هم یه پای قضیه ناباروری ارولوژیست هست. و بیماری واریکوسل از شایعترین دلایل ناباروری مردانه که قابل حله. من با تحقیق به این نتیجه رسیدم که عمل جراحی واریکوسل در ابتدا ضروری به نظر میرسه. فروغ جان خیلی ها طبیعی بعد از این عمل باردار میشن. آخه میکرو و آی وی اف واسه چی.
طناز جون من که از دکتر اینطور شنیدم که واریکوسل پیشرفت نداره - یا خوب میشه و یا تو همون حالت باقی میمونه - اما خوب از اونجایی که هیچ دکتری از پول عمل به این سادگی بدش نمیاد - خوب طرف رو راهی عمل می کنه - اما در نظر نمیگیرن که چقدر زمان رو از طرف میگرن

کلی وقت باید صبر کنی که بهبودی کامل بشه - و بعد بفهمی اگه عمل هم نمیکردی هیچ فرقی نمیکرد

البته تو اکثر موارد بهبودی هست - اما افرادی که درد خاصی ندارن - مشکله که به راحتی تن به عمل بدن دیگه - اونم بدون اینکه بدونی نتیجه چی میشه