2733
2739
عنوان

غذا نخوردن دخترم من و عصبانی میکنه

961 بازدید | 29 پست
خیلی عصبانی میشم و بهم فشار میاد که نشون ندم یکسال و سه ماهشه نمیزارم بفهمه همش قربون صدقش میرم
اصلا تخم مرغ نمیخوره به شکلهای ممکن امتحان کردم سوپ ماهیچه نمیخوره گوشت ها رو تف میکنه سه ساعت خوابه از خواب که بیدار میشه براش غذا میزارم لب نمیزنه همش سینه من و میخواد نمیدونم چکار کنم تروخدا راهنمایی کنید اگر تجربه ای دارید به من هم بگید
خوبه تو فقط عصبی میشی...من روانی می شم...دختر من هر وقت اینجوری میشه گوشش عفونت کرده البته ازمایش خون هم دادیم خیلی کمخونی داشت...چون یه مدت اصلا خوب غذا نخورد و اهنشو هم خوب نخورد...البته زمانهای خوب خوردن هم داشته
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر منم همیشه عصبانی بود از غذا نخوردن بچش
طبیعی هست بچه ها همیشه بد غذا هستند
غذاشو میکس کن
شاید جواب داد
آموزش عکس گذاشتن در تاپیک های نینی سایت http://8pic.ir/images/07qa7syjdovsngtbxfgd.jpg
2728
2740
دختر من 4.5 سالشه بازم درست نشده درکت میکنم...من که دوست دارم سرمو بکوبم به دیوارررررررررر
سیستم دفایی بدنش ضعیفه انواع بیماریها رو میگیره...امروزم فهمیدم کلیه هاش درگیر شده بخاطر عفونت ادراری...