2733
2739
عنوان

غذا نخوردن دخترم من و عصبانی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله الهه جون....
از اول میگم برات....
ادرارشو همیشه تا لحظه اخر نگه میداره و تا دعواش نکنم نمیگه دستشویی داره
یبوست داره (این دو تا عفونت رو تشدید میکنه)
منم موقع شستنش شلنگ رو از پشتش میگرفتم...نمیتونستم از جلو بگیرم اینم که خیلی بده واسه بچه
شورتش بو میداد
دو روزم بود که موقع ادرار سوزش داشت و گریش در میومد...بردمش دکتر...ازمایش ادرار و کشت ادرار و ازمایش سه روز پشت سر هم مدفوع دادیم...تو اون فاصله هم 6 تا امپوا جنتامایسین و شربت دادیم بهش که سوزشش برطرف شه
امروز که ج از رو دید گفت کلیه هاشم درگیر گرده...واسه 14 روز دو تا شربت نوشته که انتیبیوتیکه و یه سونو هم نوشته که هنوز نبردم...
بعد 14 روز اگه کم نشد باید عکس رنگی بگیریم که خیلی سخته انگار با سونده
یکسال هم باید هر ماه ببرمش از ادرار بده و مطمین شیم که برنگشته...
گفت اگه نرسی هم کلیش خدای نکرده اسیب میبینه هم اینکه بچه هاش در اینده سقط میشه ...
گفته شورت پادار بپوشون و اتو کن...و تو لگن اب و سرکه یا بتادین بشینه روزی نیم ساعت
تموم شد...
2731
ممنون الهام جون ...دختر منم یه مدت زیاد مدام یبوست می گیره ....اصلا موفق نمی شم از ادرار ازش بگیرم...23 ماهشه....وقتی بهش توجه می کنم ادرارش قطع و وصل میشه و با فشار دادن می کنه
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
2738
مرسی خانمهای گل و مهربون
تمام این راهای رو که گفتین رفتم امروز براش نیمرو با زعفرون و سس کچاپ درست کردم بردمش تو حیاط توپ بازی آب بازی کردم لب نزده
یکبار دیگه تخم مرغ رو آب پز کردم دادم دستش دو تا گاز از سفیدش زد وقتی به زرده رسید تفش کرد
خلاصه هر دلقک بازی که براش در بیارم دهنش رو باز نمیکنه
باز هم اگر راهکاری بلد هستین بگین امتحان میکنم
2706