2733
2734
عنوان

انقباض رحم.لطفا راهنماییم کنید....

514 بازدید | 32 پست

سلام 

من هفته ۲۴هستم .حس میکنم شکمم از چپ و راست داره کِش میاد ... نفسمم سنگین میشه ...

دکتر بهم دو روزه ایزوپرین داده اما تا الان بی فایده بوده...

چه کار کنم ؟؟!! 

باز شل میشه ... باز چند ساعت بعد همین اش و همین کاسه ...

تو رو خدا هر چی اطلاعات دارید راهنماییم کنید ...

زیاد تحرک داری؟

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم ۲۴ هفتم و همین حالتارو دارم دکتر بهم امپول انوکساپارین داده زیر جلدی هر شب خودم میزنم رو رانم و همچنین شیافت پروژسترون ۴۰۰هر شب قبل خواب قرص ایزوپرینم میگن همش شکره دکترم گفت همینا کافیه اها راستی خر هفتم ۲۵۰میل آممول پرولوتون در کل اگر زیاد نیست مثلا روزی ۴ ۵ بار نگران نباش مهم نیست اما کار زیاد نکن و بیشتر استراحت کن به مهلوی چپ دراز بکش روزی چند ساعت

ايزوپرين خارجي ميخوري؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740

تنگي نفست از عوارض ايزوپرينه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من خودم چندماه انقباض دارم

و درد شديد واژن

بكمم دهانه رحمم شل شده

شياف پروژشترون ميزارم

ايزوپرين خارجي گقته ختما بخور كه پيدا نكردم

استراحت كنم عاليم

يكم فعاليت كمم شروع ميشه

اره برو متخصص بارداریهای پر خطر من دکترم کارش خیلی درسته شیافتو خیلی تاکید کرد شبی یکی صددرصد بزن با ...

این قرص باید کامل خوب میکرده ؟؟ یعنی من دیگه نباید احساس میکردم این فشارو

2706