2752
2734
عنوان

دینی دینی دینی دینی،چخبرتوونه جوجه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 5413 بازدید | 264 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنده خدا تاپیکی نزده که😐😐😂

حس هفتمیش رو ندیدی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
زده ن تنها دنبال حس شیشم نیس بلکه دنبال حس هفتم هشتمه😂😂😂😂

فقط یدونه زده !!!!! 

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
قبلاً اینجوری بود الان وحشتناکه

اره بابا خودم می‌دونم شوخی میکردم

ماشاالله درس ده دوزادهم وحشتناکی😂

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
حس هفتمیش رو ندیدی

همون یدونه رو منظورتون هست ؟؟؟؟ اینا هزار تا تاپیک دینی زدن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
مگه ارث باباتو خوردن  بهتر از تاپیک مادرشوهرم گیسامو گرفته که😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
2706