2737
2739
سلام مامان های عزیز اصفهانی! من دخترم سه سال و نیم شه ! حدود یک ماهی هست که مهد کودک شهرزاد نوین اول خیابان نظر شرقی میره! بنظر میاد خودش با مهد مشکلی نداره! ولی در مورد مهد و نحوه آموزش بچه ها و مدیرش حرف و حدیث هایی شنیدم! من تا حالا چها الی پنج بار به مهد سر زدم و در هیچ کدام از موارد مدیر مهد تو مهد نبوده! میخواستم اگر از مامانای اصفهانی کسی تجربه ای داره بیاد و مطرح کنه! برای بقیه هم کمک میشه! واقعا یه مهد خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه! از کجا بفهمیم مربی ها با بچه ها چطور برخورد میکنند! و اموزش هاشون به چه صورته! من شنیدم تو مهد شهرزاد نوین بخصوص برای بچه های زیر پنج سال خیلی برنامه خاصی وجود نداره. به خود بچه اجازه ساخت و ساز نمیدهند و اگر کاردستی هم درست بشه مربی مهد میسازه نه خود بچه! بازم خواهش میکنم اگه میتونید من رو راهنمایی کنید!
منم پسرم مهد بهارک خیابون مشتاق میرفت ولی راضی نبودم چون اصلا مدیر توی مهد نبود و مربی خلاقیتشونم خیلی جدی و بد اخلاق بود و بین بچه ها فرق میذاشت چون خودم دیدم دیگه دوست ندارم پسرمو بذارم اونجا حالا دنبال مهد خوب میگردم در ضمن تتا جون مهد افتاب مهربانی پشت هتل کوثر تعریفشو زیاد شنیدم
نگار جان افتاب مهربانی سالی 5 میلیون میگیره! حسابش رو بکن اگه از حالا قرار باشه سالی پنج میلیون بدیم بعدا واسه مدرسه اش چقدر باید هزینه کنیم! در ضمن باباش هم با این هزینه موافق نیست و میگه خیلی گرونه! میگه مگه چکار خاصی میکنند که اینقدر گرون میگه! تازه ثبت نامش هم به این راحتی یا نیست!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من تعریف مهد نی نی گل رو هم شنیدم. ولی وقتی مهد رو که بازدید کردم دیدم خیلی کوچیکه کلاس اش کوچیک و دلگیره! و تعداد بچه هایی که تو مهد هستند خیلی زیاده! ولی با مسولینش حرف زدم خوشم اومد ازشون. نمیدونم والله چیکار کنم. کسی از این مهد اطلاعی نداره؟
عزیزم من مهدکودک و پیش دبستانیه نونهالان رو پیشنهاد میکنم .. چهارراه توحیده ، توی کوچه ی باغ به یه مهدکودک کاملا تخصصی و باسابقه هست که زیر نظر اساتید دانشگاه اصفهانه و مشاور آموزشیش خانم دکتر سلطانی هست، ایشون مشاور آموزشی و تربیتی کودک هستن. و تاکیدشون روی خلاقیت و هوش هیجانیه. به نظر من یه مهد کامله ...
2740

مهدکودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک اصفهان با بیش از هفت سال تجربه در زمینه استعدادیابی و خلاقیت ،قبولی درآزمون های ورودی مدارس به صورت صدرصد 

تلفن :03132205102-----09396516608 
آدرس : خیابان شمس آبادی – جنب بیمارستان سینا – کوچه 35 ( سجادی فر ) – دومین پلاک دانشگاه کوچک
وب سایت: http://daneshgahekochak.ir

موسسه خلاقیت و پژوهش کودک و نوجوان دنیای نوابغ

زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی WTA 

آدرس: اصفهان  فرایبورگ  کوچه ۲۲  پلاک ۱۸
info@navabegh.org
شماره تلفن: ۰۹۱۳۹۱۹۶۴۰۰ -۰۳۱۳۶۶۸۲۳۸۳-۰۳۱۳۶۶۸۲۳۸۴
وب سایت http://navabegh.org