2752
2734

حالا همین نیم ساعت پیش میخواستم فیلم ترسناک ببینم😂🤦🏻‍♀️

تاپیک قبلی نه

قبلیش هم تعریف کردم نصف شب بود یه چیزی شکست تو آشپزخونه و....

الانم تنهام دوباره و کابینت با سرعت کوبیده شد بهم😐

و این بار چندمه اتفاقات مشکوک میوفته😂

اولاش هی شوخی و مسخره گرفتم ولی واقعا داره قضیه مشکوک میشه آخه فقطم این مسئله این چندتا مسئله ی عجیب تر هم اتفاق افتاده برام...

جدی جدی اومدن سراغم؟😂💔

نامه ای یک خطی: فَكَأَنَّ الدُّنْيَا لَمْ‏ تَكُنْ‏ وَ كَأنَّ الْآخِرَةَ لَمْ تَزَلْ وَ السَّلَامُ گویا دنیا هیچ گاه نبوده و گویا آخرت همیشه هست. از حسین بن علی (ع) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وسیله ها دارن قلنج میشکنن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بعد از دیدن فیلم‌ترسناک این اتفاقا افتاد؟

در فلسطین خاک بگشاید دهان ای کاش/قوم غاصب را ببلعد ناگهان ای کاش/کاش طوفانی وزد از جانب دریا/جسمشان در ماسه ها گردد نهان ای کاش/کودکان را مثل آهو می درند از هم/تیر غیب آید به جان روبهان ای کاش/عده ای گویند حق با قوم صهیون است!/لال گردند ای خدا این ابلهان ای کاش/پادشاهان عرب در خواب نوشین اند/برنخیزند از تشک ها این شهان ای کاش/دیدگان مسجد الاقصی شود روشن/ناگهان منجی رسد با همرهان ای کاش/کاش امشب کاش امشب با نتانیاهو/هر چه کودک کش بمیرد در جهان ای کاش! 🇵🇸🖤                    افشین علا

عزیزم جن داره خونتون ماهم کمد دیواریامون یکی درشو باز میکنه محکم میبنده چ میشه کردددد

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
نمیترسی؟

نه بابا فقط صداش ترسوندم

نامه ای یک خطی: فَكَأَنَّ الدُّنْيَا لَمْ‏ تَكُنْ‏ وَ كَأنَّ الْآخِرَةَ لَمْ تَزَلْ وَ السَّلَامُ گویا دنیا هیچ گاه نبوده و گویا آخرت همیشه هست. از حسین بن علی (ع) 
2706