2733
2734
بهشت جان من خیلی منتظرت بودم ک بیای وبگی ک بچت جنسیتش چیه خوب خواست خدااین بوده پسرودخترفرقی نداره هردوتاشون مال مردمن.
من غرورم را ب راحتی ب دست نیاوردم ک هروقت دلت خواست خردش کنی غرور من اگربشکندباتکه هایش شاهرگ زندگی توراهم نیزخواهدزد
سلام بهشت جان
خیلی دوست داشتم ببینم بالاخره رژیمت جواب داد یا نه آخه منم یه دختر دارم و خیلی دوست دارم دومی پسر بشه
به نظرت زود نرفتی برای سونوی تعیین جنسیت؟ منکه میگم الان جواب سونوت قطعی نیست
کجا رفتی سونو؟
ایشالا هر چی خیره برات پیش بیاد
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام دوستانی که از یک تا چند ماه و شایدم ساله که منتظرید مادر بشید بیایید دست به دامن عزیزترین

عزیزان خدا بشیم و از 5 تن آل عبا معجزه بخواهیم....

می خواهیم 40 حدیث کسا بخونیم به نیت مادر شدنمون هر کسی بیاد اسمشو به لیست اضافه کنه و

فقط یک حدیث کسا رو فردا بخونه وقتی 40 تا کامل شد دور بعد رو شروع می کنیم.

یادتون باشه خود پیامبر فرمودن اگر جمعی از شیعیان ما این حدیث رو بخونند و بین اونا غمگین و دردمندو

حاجتمندی باشه خداوند درد و غم و حاجتش رو برآورده می کنه و قسم به خود خدا خوردن....

پس با اعتقاد کامل به صدق کلام رسول مهر و رحمت بگو بسم الله و نیت کن که انشاا... سال 93 رو با

نی نی بگذرونی
.
.
.
اسم......................سن ....................چند ماه اقدام............................ (انشاالله تاریخ خبر بارداری)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PageNumber=1227
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
مهرناز جان من سونوی نسل امید رو توی هفته 12 رفتم که اینطور که توی سایت شنیدم اصلا خطا نداره این دکتر طهماسب پور

سرچ هم کردم . به هیشکی اشتباه نگفته تا بحال ...
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2731
شبنم جان آره هردو مال مردمن .... بخصوص پسر

ولی خب چون یه دختر داشتم دوست داشتم این یکی پسر بشه که خب خدا نخواست...

انشااله که دوستان همه نتیجه بگیرن
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
بهشت جان مبارکه ایشالا هر چی خیره و مصلحتته برات پیش بیاد
اتفاقا خیلی خوبه که دخترت خواهر داره
دو تا دختر با هم خیلی دوست میشند
ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم و اقدامامون جواب نداده
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
انشااله که بزودی شما هم نتیجه بگیری گلم

مامان آنا جان شما شاید سونوگرافی رفتیی که زیاد تبحر نداشته . نمیخوام یه موقع بی احترامی به شما محسوب بشه این حرفم هاااااااااااااااا

ولی این طهماسب پوررو من خیلی سرچ کردم . هیشکی نیومده بگه که این دکتر جنسیت بچه اش رو اشتباه گفته !!!! مثل اینکه از روی لگن و اینا میفهمه که بچه چیه حتی اگه آلت تناسلی رو نبینه .
بهشت جان مبارکه انشالله که دخترت سالم باشه و خدا بهت هردوشونو ببخشه.یعنی شما همه مسایل رو رعایت کرده بودی.مخصوصا روز دخمک گذاری رو؟
کودکم؛بی صبرانه منتظر گذران لحظه ها هستم تا به اغوشم بیایی و دستهای کوچکت را بوسه باران کنم...
ختم چهل نفره زیارت عاشورا تا روز یکشنبه 20بهمن برای شفای می می ناز عزیز. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=735539&PostID=28777069#28777069
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!
2706