2737
2734
عنوان

تحلیل رفتار متقابل(ضمیمه)

| مشاهده متن کامل بحث + 114100 بازدید | 7302 پست
سلام مرسی دنبال می کنم فقط میشه صحبت ها و تاییدهای دوستان رو از از اون تاپیک حذف کنید؟
انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند، اما تو نباید فراموشش کنی...تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی!...(آنتوان دوسنت اگزوپری)
سلام به همگی❤️❤️❤️❤️ خوشحالم که همچنان کامنت جدید اینجا میبینم ممنون از حضور انرژی بخشتون دوست قدیمی عزیز امیدوارم که خیر بوده باشه پیامهات رو چک کن🌹🌹🌹 زهرا مامان❤️❤️ رها جان تی ای هم مکتبی است از کتب های روانشناسی که با کمک روانکاوی و بازگشت به گذشته و از طریق خودشناسی کمک میکنه که بتونید با شناخت بهتر از خودتون روابطتون رو بهتر مدیریت کنید من به شدت توصیه میکنم که این ابزار رو در کنار یک مربی کارازموده یاد بگیرید تا نتایج بسیار بهتری بگیرید. ساقی مهر عزیز من تا جایی که یادمه تو تاپیک اصلی پیام هایی که تشخیص میدادم حجم مطلب رو بالا میبره حذف کرده ام. دقیقا متوجه نشدم چه پیام هایی رو منظورتون هست. ممنون میشم بیشتر توضیح بدی عزیزم.❤️❤️
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من کلاس تحلیل رفتار متقابل سجاد زمانی رو رفتم راضی بودم. کرج و تهران هم دوره داره. 

من کودک والد بالغ خودم رو شناختم و فهمیدم کودکم کمی سرکوب شده و باید احیا کنم.

بعد بازی های ذهنی رو شناختم و سعی میکنم بالغ شخصیتی خودم رو پرورش بدم.

2740

من کلاس تحلیل رفتار متقابل سجاد زمانی رو رفتم راضی بودم. کرج و تهران هم دوره داره. 

سحر جان تو دوره های تی ای به کودک والد بالغ می پردازند. من این دوره های رو تهران رفتم برام خوب بود چون ازم تست گرفتن کودک درونم یکم آزرده بود. کلا تحلیل رفتار متقابل برای خودشناسی خوبه. کتاب هم داره که کمک می کنه ولی کالس های حضوری یه چیز دیگشت. من اون سال با استاد سجاد زمانی کار کردم. 

ما ایرانی ها انقدر گزاره های والدی داریم که باید چند سال رو خودمون کار کنیم که باورهای منفیمون رو از بین ببریم.

حتما برو شرکت کن از ما که گذشت حداقل بچه هامون رو درست تربیت کنیم

سلام عزیزم 

اگه بخوام واقعی بگم یه چیز سر سری از مطالبتون خوندم(چون به خوندن برام خسته کنندست) ،اما با همون نگاه کوتاه متوجه متانت معلومات و حس خوب توی تاپیکتون شدم و این کاملا قابل درکه ک چیزی نمونده به ۴۰۰ صفحه برسه 👏👏

مایا جون بشدت علاقه دارم این کلاس رو در شهر خودمون ثبت نام کنم 

شهر من رشت هستش و من جایی رو نمیشناسم ک بخوان آموزش بدن 

آیا شما جایی رو نمیشناسید؟

یا لطفا اگه کسی این پیام رو میبینه و میتونه کمکم کنه ممنون میشم 🥰

هر چه پیش آید خوش آید ما که خندان میرویم 🌱🤍