2737
2734
عنوان

علت تأخیر در پریود من چیست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301104 بازدید | 125 پست

سلام دوستان من تازه عضو شدم ، میشه کمکم کنید ؟ من این ماه سیزده روز عقب انداختم درحالی که سابقه عقب انداختن نداشتم ، بی بی چک و آز هر دو منفی بود ، دوتا آمپول پروژسترون هم باهم زدم الان سه روز گذشته هنوز پری نیومده ... چقدر احتمال داره باردار باشم ؟ برای کسی پیش اومده تاحالا اینطوری و باردار باشه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 10 روز بعد از پریودم با نامزدم از مقعد و به حالت ایستاده رابطه داشته و مطمئن نیستم منی رو داخل مق ...

عزیزم منم نامزدم و ولی از لحاظ بارداری مطمئنم ک نیستم .ولی پریودم عقب افتاده

2731

سلام منم 3 ماهه پریودم عقب افتاده بهمن ماه باید 10 ام میشدم ولی 17 ام شدم و بعد از اون دیگه نشدم رفتم دکتر زنان برام سونو و ازمایش و یه آمپول نوشت که پریود بشم ولی هنوز خبری نیست دکتر سونو بهم گفته کمی تنبلی تخمدان دارم 9 ام هم ازمایشم آماده میشه تا ببینم ایشالا مشکلم چیه

شاد ترین غمگین جهانم:(میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستین؟ 🤗💝الهی به حق پنج تن آل عبا همه مستاجرا خانه دار بشن امین😔💔