2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من نمیتونم محل سگ نذارم با هم داریم تو یه ساختمان زندگی میکنیم با هم چشم تو چشمیم البته رفت و امدم رو خیلی کم کردم تا سه ماه دیگه هم میریم تهران که البته خواهرشوهرمم تهرانه
2731
مامن مهربون طبیعیه آخه سالها شوهرت ومادرشوهرت صبرکردن که خواهرازدواج کنن وشهر خوب گیرشون بیاد میخاد شوهرت اونارو دوست نداشته باشه تازه افتخارم میکنه بهشون
خدای خوب من زندگی به سختی اش می ارزداگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی
تا بحال نشده به خاطر ما یه تذکو کوچیک به خانواده اش بده مثلا فردا مامانش گفت حالا که دخترم اومده میخوام پیتزا بدم فردا شمام بیاین من گفتم خب فردا که نیستیم گفت خب نرین جالبه که اگه من جای همسرم بودم میگفتم خب مامان یه موقعی مهمون کن که زن و بچه منم باشن ...اگه خود مادرشوهرم بود هم همینو میگفت ولی شوهر من اصلااااا ...میگه من که ازشون طلبکار نیستم
2738
نفس خب اینقدر خواستگاری رفتن تا منم عروسشون شدم نمیگم خیلی بی عیبم ولی به خدا تو این پنج سال کوچکترین دردسری براشون نداشتم کلا هرچی بی ازارتر باشی بقیه بیشتر زورشون بهت میرسه
درست میگی آخه طبیعیه مادرشوهرا دختررو دامادشونو بیشتردوس دارن وعروسارم بیشتردوست دارن کارکنن قبول داری ؟
خدای خوب من زندگی به سختی اش می ارزداگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی
2706