2733
2734
همسر من نمیگم من و بچه ام رو دوست نداره ولی به گرد پای محبتش به خانواده اش هم نمیرسه ...همه دغدغه و خوشی هاش با اوناست ... متاسفانه تو یه ساختمانیم و شدیدا بهشون وابسته است ..دیگه خسته شدم احساس میکنم هیچ جایگاهی جز بشور و بساب و خر حمالی ندارم ..فقط زن گرفته که بچه دار بشه و یکی باشه کارای خونشو بکنه
خانوادش چطورن با تو؟!! و بچت و خودش؟!!
شبی باران ، شبی آتش ، شبی آیینه و سنگم شبی از زندگی سیرم ، شبی با مرگ می جنگم تو آتش می شوی بر خرمن احساس تنهاییم تو را با هر نفس می بویم ، اما باز دلتنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من به مادرش وابسته هرروز باید بره سر بزنه ولی من یک هفته ی میرم خود پرروش پامیشه میاد اگه مانریم
خدای خوب من زندگی به سختی اش می ارزداگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی
2728
ولی تو مسافرت با ما اومد یعنی با سه تا پسرا وعروساش دختراش نبودن خوب حالشو گرفتیم ما سه تا عروسا کیف کردیم
همسر منم خیلی خانواده اش رو دوست داره و بهشون وابسته است منم دوستشون دارم آدمهای خوبی هستند برای همین مشکلی پیش نمیاد گاهی که همسرم کار داره من و دخترم تنها میریم خونه پدرشوهرم
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2740
مادرشوهر من فضول نیست گاهی هم که سوالی میکنه من همه اش فکر میکنم اگه مامان خودم میپرسید چجوری جواب میدادم اونوقته که اصلا ازش ناراحت نمیشم البته انصافا اهل دخالت هم نیست ولی قبول دارم که تحمل آدمهای مداخله گر سخته
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
مثلا ما نمیخاستیم بریم مسافرت اگه خواستیم بریم دوست داشتم با شوهرم تنهایی بریم اون میگفت کی میریم مسافرت درصورتی که سال قبل بردیمش خوب پرروی الان که ازمسافرت اومدیم میگه سال دیگه بریم شیراز خوب زورت میگیره شوهره بیچاره چی بگه
مثلا شوهرت چیکارا میکنه واسشون!!؟!
شبی باران ، شبی آتش ، شبی آیینه و سنگم شبی از زندگی سیرم ، شبی با مرگ می جنگم تو آتش می شوی بر خرمن احساس تنهاییم تو را با هر نفس می بویم ، اما باز دلتنگم