2733
2739
عنوان

از آرایشگرهای محترم سایت کسی هست؟؟

352 بازدید | 57 پست
سلام دوستای گلم من این ترگیب رو برای رنگ ماهاگونی پیدا کردم توی یه سایت به نظرتونو خوبه؟ ماهاگونی6روشن=60م بلوند بلوطی=50م 7دودی=30م واریاسیون نقره ای 5سانت اکسیدان دوبرابر رنگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ببین عزیزم میشه روی همین رنگ عسلی این ترکیب رنگ رو بذاری اما اینکه جواب بده یا نه معلوم نیست چون رنگ های فانتزی بگیر نگیر و تغییر رنگ های عجیب غریب زیاد دارند در عین حال ممکنه جواب هم بده اما بهترین کار اینه یه کرم دکلره بگیری تا اول این رنگ موی عسلی رو از روی موهات پاک کنی بعد همین ترکیبی که برای ماهاگونی نوشتی بذاری اینجوری دیگه مطمئنی همین ترکیب رو موهات به دست میاد
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
با اکسیدان 2 مخلوط کن اول ساقه رو بزن یه کم که رنگش باز شد ریشه رو بذار دائما موهات رو چک کن که یه وقت حالت فنری و سوخته پیدا نکنه وقتی دیدی از یه درجه ای بیشتر دیگه روشن نمیکنه و متوقف شده بشور آب اضافی موهات رو بگیر اول ساقه یه ربع اخر ریشه رو رنگ کن
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706