2733
2734
عنوان

"خدایا..."

| مشاهده متن کامل بحث + 4225 بازدید | 339 پست
خدایا ترا غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ترا بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ترا وفادار دیدم و هر جا که رفتم باز گشتم ترا گرم دیدم و در سردترین لحظه هابه سراغت آمدم تو مرا چه دیدی که وفا دار ماندی؟
خداوندا مرا واسطه عشق خود میان آدمیان کن تا آنجا که نفرت است عشق را ارزانی کنم آنجا که تقصیر وگناه است ببخشایم آنجا که تفرقه وجدایی است پیوند بزنم آنجا که خطاست راستی را هدیه کنم آنجا که شک است ایمان بدهم آنجا که نومید است امید شوم آنجا که ظلمت است چراغی برافروزم آنجا که غم است شادی به پا کنم
خدایا! لذت بندگیت را از من مگیر...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداوندا باشد که بیشتر تسلی دهم تا تسلی یابم در پی فهمیدن باشم تا فهمیده شدن در پی دوست داشتن باشم تا دوست داشته شدن زیرا با دادن است که می گیریم با فراموشی خویشتن است که خویشتن را می یابیم با بخشیدن است که بخشوده می شویم وبا مردن است که زنده می شویم
خدایا! لذت بندگیت را از من مگیر...
2731
خدایا ! همراهی تو با من مثل نفس کشیدن است آرام ، بی صدا ، همیشگی....
تو ویترین زندگی به عروسکی نگاه نکن که مال تو نیست ، چون اون فقط وسوسه ات میکنه تا اونی رو که داری از دست بدی
خدایا شکرت به خاطر داشته ها و نداشته هایم..
اللهم اجعل محیای محیا محمد و ال محمد و مماتی ممات محمد و ال محمد
**اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم** یاصاحب الزمان ادرکنی.. آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا وبلاگ بانوی آب... پدر خاک http://najm18.blogfa.com/ تایپیک امام شناسی: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=907723&PageNumber=1
پروردگارا! ستایش میکنم تو را که سزاوار ستایشی تویی که قادری بر ناتوانی ام تویی که حاضری بر اعمالم تویی که واقفی بر احوالم تویی که مالکی به دنیایم، و تویی محیطی بر هرچه هستم و به هر آنچه میاندیشم... ستایش میکنم تویی را که دوستم داری و بحال خویش وا نمیگذارییم.. تویی که مرا با تمام بدیهایم " به حرمت پاکی نهادم که از سرشت و ذات پاک توست" و به بزرگی و ببخشش بی کران و بی منتت، میبخشی و تنها نمیگذاریم... ستایش میکنم تو را که امید نامیدانی، همراه بی کسانی و تسکین درد مندانی و هم سفره ی نیازمندانی.. ستایش میکنم تو را که توبه پذیری و ستایش میکنم تو را عاشق ترینی ستایش میکنم تو را که خدایی...