2733
2734

سلام دوستان ...من برای اولین سونو بارداری امروز رفتم (شش هفته و یک روز) و با سونو واژینال جنین دیده نشد و گفت دو هفته دیگه بیا ...گفت پنجا پنجاه هست و ممکنه جنین پنهان باشه یا بارداری پوچ باشه ...کیسه و زرده بود ..کسی چنین تجربه ای داشته؟

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
دقیقا مورد من همین بود. سونو واژینال ۶ هفته و چهار روز ندید جنین رو . هفته نهم رفتم خداروشکر قلبش هم ...

هیچ چیزی ندید واقعا؟چرا اینجور میشه.دکتر گفت ممکنه پنهان باشه

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ چیزی ندید واقعا؟چرا اینجور میشه.دکتر گفت ممکنه پنهان باشه

نه ساک بارداری و کیسه زرده دیده شد اما بدون جنین . بعد رشد میکنه. برا شما چی دید؟؟

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
2731
خدا از دهنت بشنوه چون نمی دونم به دخترم چطور بگم .الان همسرم هم خیلی حالش خراب شده.

حال اون موقع منو داری میفهمم . چه قدر الکی حرص خوردم .الان به استرسام میخندم.

2738
حال اون موقع منو داری میفهمم . چه قدر الکی حرص خوردم .الان به استرسام میخندم.

خداشاهده بیشتر به خاطر دخترم ناراحتم ...امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد ..ممنون از محبتت

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
خداشاهده بیشتر به خاطر دخترم ناراحتم ...امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد ..ممنون از محبتت

خیره حتما . من باردارم دعا کردم انشاله خبر خوش رو همینجا بهمون بدی🤲

سلام عزيزم  ٦ هفته واژينال بايد ديده ميشد قلبش.

اما گاهي وقتا ديده نميشه اما احتمال حاملگي پوچ هم هست.اما ايشالا سونوي بعدي قلبش ديده بشه.اگر سوالي داشتيد لينك زير و لمس كنيد و دايركت بپرسيد.https://instagram.com/atefe.taheri_

ممنون از لطف و مهربونیت😘😘

عزیزم جنین شما تشکیل شد؟ منم امروز ۶ هفته ۱ روز سونو واژینال شدم ساک بارداری و جسم زرد بود ولی جنین نبود

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷