2737
2734

دیشب قبل خواب گریه مبکردم به خدا میگفتم  فقط میخاستی منو به تحقیر و درد و رنج بکشونی و اون مسابل بد برام رقم بخوره که مثلا ببینی صبورم؟ اون ادما موفق شدن و حالام راست راست میچرخن

از خدا گله دارم 😔

ادمایی بودن که بخاطر سو رفتار و مسایل بد اخلاقی با شما و همه ادمای دور و برتون، تصمیم گرفتین  قطع ارتباط کنینو ادمایی ک شاهد بودن هم همبنکارو کردن  ؟ و حالا همون افرادی که براشون واضح هست این ادم مشکل اخلاقی رفتاری داره و بازم دردسر ایجاد میکنه

میان باهاش ارتباط میگیرن و اونو میارن تو جمع شما 

وقتی انتقاد میکنی مثل جادو شده ها میگن تو زیادی حساسی! انگار ن انگار اونهمه مسایل رقم خورده......

خدارو شکر میکنم همین ادم رو خوب شناختم و هم کسانی که فکر مبکردم دوستن 

ولی خیلی حس بدی دارم مثل شکست و خار شدن

انگار من بی اهمیتم 

اینهمه جلو چشمشون بهم توهین بی احترامی شد

با ابرو من بازی کرد باز اینو ور میدارین حلوا حلوا میکنین

حس نابودی و نا امیدی دارم  

این ادم هم با چنان اعتمادبنفسی برگشته که بمن دهن کجی کنه خیلی از خدا ناراحتم من  خیلی سکوت مبکردم تا دستش رو شده بود نجات پیدا کردم ...دوباره این چیه سرم داره میاد 

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

شاید پشت سر اعتراف کرده و دلشون سوخته ،شاید دوستات دلشون بزرگتره و بخشیدن ،شاید واقعا شما خیلی حساسی و شایدددد...

شما هم فوقش بهش بیمحلی کن و کم کم دوستای بهتری رو جایگزین کن و از جمعشون برو‌

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همین که خدا دست همشونو برات رو کرد و چهره واقعیشونو نشون داد این یه نعمت و معجزست پس خودت کلا ...

مرسی عزیزم تنها دستاوردم همینه ... روحیم باختم

2742
شاید پشت سر اعتراف کرده و دلشون سوخته ،شاید دوستات دلشون بزرگتره و بخشیدن ،شاید واقعا شما خیلی حساسی ...

نه اعتراف‌نکرده ادم درستی نیست بهیچ وجه ولی بشدت دو رو مظلوم نما فحاش و .... کلا ادمیه که لو میره شروع میکنه ابرو ریزی کردن

خیلی ترسناکه 

حالا خوب شد همه فهمیدن چیکاره هست   میتونی نری تو جمع شون

حس میکنم با این برخوردشون رسما منو خار کردن و حق رو به اون دادن

یکی شون بزرگتره نمیشه قطع ارتباط کرد یا بی احترامی

خیلیام بهش گفتن داری اشتباه میکنی هی گفت دلم میسوزه بزار بیاد

حتی بهش گفتن دلسوزی تو خطرناکه ادم سالمی نیست پاشو باز نکن ولی مثل مسخ شده ها گوشش بدهکار نیست

قشنگ منو بی حرمت کرد با این کارش

2738