2733
2739
سلام
من دخترم و با 1 میلیون تومان در سال بیمه عمر کردم .. وقتی که 18 سالش شد با سودی که بیمه بهم میده چیزی حدود صدو30 میلیون به بچم میده شاید اون موقع پول زیادی نباشه اما یه جهاز یا یه ماشین خوب میشه واسش خرید....
ما شاید ولخرجیامون بیشتر از 1 میلیون در سال باشه ...
بیاید به فکر اینده باشیم
من نه ویزیتورم نه هیچی چون خودم این کارو کردم گفتم شاید مامانای دیگم بخاند ....
اگه سوالی دارید با این شماره تماس بگیرید
09375069630-
سمیرا جان من وقتی دخترم به دنیا امد بیمه عمرش کردم 30 ساله.
یه حسابی هم توی بانک براش باز کردم به اسم آتیه که بعد از 5 سال واریز پول به حساب میانگین پول رو بهش ماهانه حقوق می دهند.
یه حساب مسکن هم باز کردم که فکر کنم 15 ساله است.

خلاصه کلی براش سرمایه گذاری کردم.

ولی یک سری بهم گفتند که براش طلا می خریدی خیلی بهتر بود. ارزش پولش بیشتر می شد
نمی دونم کار درستی کردم یانه

ضمنا در خصوص بیمه عمر هم دو دلم که 30 ساله خوب بوده یا نه. چون دقیقا زمان است که نیاز به پول داره.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
منهم بیمه عمر پاسارگاد گرفتم. هزینه اش رو هم سالیانه پرداخت می کنم نه ماهیانه.
چون هم به صرفه تر است و هم اینکه دیگه هر ماه دغدغه واریز پول ندارم.

تازگی ها یکی از همکارام بیمه عمر کارآفرین بیست ساله گرفته که بهش گفتن بعد از ده سال اگه مایل نبود ادامه بده تا زمانی که دست به اصل پول نزنه هر ماه سود پولش رو بهش به اسم حقوق بازنشستگی بهش می دن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ضمنا بیمه ای که گرفتم هر سال با توجه به نرخ تورم یه درصدی کم به حق پرداخت بیمه اضافه می شه. مثلا اگر امسال شما 300 هزار تومن بدید سال دیدگه باید مثلا 330 هزار تومن پرداخت کنید.

ولی ظاهرا هرچقدر که مبلغتون بالاتر باشه بیشتر به نفعتون می شه.

به نظر من باز هم کاچی به از هیچی است. ولی درخصوص سی سال باز هم شک دارم نمی دونم کمترش کنم یا نه و یا اینکه پاسارگاد رو به کارآفرین تغییر بدم یا خودم برم کارآفرین خلاصه کلی گیج شدم.
نحوه پرداخت هزینه بیمه عمر می تونه ماهیانه - سالیانه و یکجا باشه.

مبلغش هم میانگین ماهی 50 هزار تومن هست به بالا. حتی فکر کنم ماهی 1200 تومن هم قبول می کنن.

بستگی به شرایط پرداخت خودتون داره.

بیمه عمر که خیلی خیلی خوبه. حتما این کارو بکنید. من همسرم از دوران مجردی داره پرداخت می کنه. برای دخترم هم که گرفتم. موندم خودم که بالاخره یک کاریش می کنم.
ده سال - 15 سال - 20 سال - 25 سال و 30 سال هم داره.

البته باز بستگی به سن بیمه گذار داره. وقتی دخترم یکساله بود می تونستم 30 ساله براش بگیرم. ولی برای خودم دیگه نمی شه. دور از جونتون دیگه یک پام نزدیکه به اونور برسه.

برای خودم بهتر است که 10 ساله بگیرم.

هرچقدر سن بیمه عمر کمتر باشه مثلا ده ساله انتخاب کنید باید سرمایه گذاری بیشتری داشته باشید که بعد از ده سال به نفعتون بشه.
2740
به نظر من توی خانواده یک نفر باشه کافیه اگه خدای نکرده اتفاقی برای همسرم بیوفته بیمه مبلغ رو به ما می ده دیگه احتیاج نیست همه بیمه باشن مگر اینکه اتفاقی برای من بیوفته.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من هم بیمه عمر ایران کردم پسرم را. 25 ساله که سالیانه پرداخت می کنیم. سال اول 600پرداخت کردیم. با 15 درصد افزایش پرداختی سالیانه پایان 20 سال 180 میلیون و اگر تا 25 سال ادامه بدیم 460 میلیون می دهند.
فرزانه جون اینکه 30 ساله گرفتی خوبه چون اگه مثلا 20 ساله بخوای برداشت کنی می شه ولی اگر مثلا 15 ساله انتخاب کنی و بعد پشیمان بشی نمی تونی 20 سالش یا بیشتر کنی.
ما هم پسر 2/5 سالمون رو چند ماه پیش بیمه عمر ایران کردیم
بعد 30سال 500 میلیون که اون موقع پول زیادی هم نیست بهش میدن
سال اول 600 ریختیم
یه حساب مسکن 15 ساله هم براش 2ساله باز کردیم سال اول 100 سال دوم هم 220 ریختیم بعد 15 سال یه وام 70 میلیونی میدن
یه مقدار هم طلا گرفتیم که اگه خدا بخواد و جیبمون پرتر بشه براش بیشتر سرمایه گذاری می کنیم
انشا الله
معرف {مامان پویا جون }

http://atlastehran.com/forums/index.php
مامان رادین جان اون مبلغ مثلا 200 میلیون وام نیست. مال خودتون است. سرمایه جمع شده شما توی این چند ساله به اضافه سودش است که بیمه ها درصدی رو به عنوان سود تضمین شده دارند . مثلا بیمه پاسارگاد دخترم سود 16درصد تضمین شده است.
شما در طول مدت بیمه می تونید از شرکت بیمه تون وام بگیرید که طی تحقیقات بنده زیاد به صرفه نیست. همون وام بانک بهتره.

ضمنا خوبیش به اینه که در طول مدت بیمه خدا نکرده غرامت فوت و آسیب دیدگی و بیماری خاص هم داره
دوست من یک هفته پیش که بیمه کارآفرین گرفته بیست ساله گرفته منتها بهش گفتند که می تونه ده سال پرداخت کنه بعدش انصراف بده. منتها اگر به اصل پولش که سرمایه است دست نزنه سود پولش رو هر ماه بهش می دن. مثل بانک با این تفاوت که شما هنوز از مزایای بیمه عمر استفاده می کنی.
2706