2733
2739
عنوان

آشتی کردن

302 بازدید | 23 پست

سلام عزیزان میشه لطف کنید به نیت آشتی من و همسرم وبرگشتنم سرزندگیم وآغوش همسرم .لطف کنید سوره طلاق یاسوره مزمل برامون بخونید.به نیت محبت وآشتی سریع من و شوهرم🥹😭🥺🥹😭خیلی طول کشید قهرمون.دلم میخواد همسرم بیادآشتی کنیم وبرگردم سرخونه ام.🥹😭دلم تنگ خونه زندگیم وهمسرمه.خواهش میکنم بخونیدوبهم بگید.اجرتون باخدا

میشه حالاکه امضام روخوندی برای حاجت قلبیم دعاکنی وصلوات بفرستی خیلی زود حاجتم بگیرم خیلیییییی محتاج دعام🥹🥹🥹🥹.قلب مهربونتون رومیبوسم☺️🥰🥰🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ازش معذرت خواهی کن تا برگرده خونه عزیزم

عزیزم مشکلات داشتیم.شوهرمم کله شقه.من اومدم قهر.اما دلم میخوادبیادآشتی.دلم میخواد همه چی درست بشه

میشه حالاکه امضام روخوندی برای حاجت قلبیم دعاکنی وصلوات بفرستی خیلی زود حاجتم بگیرم خیلیییییی محتاج دعام🥹🥹🥹🥹.قلب مهربونتون رومیبوسم☺️🥰🥰🥰
2731
بنظر من طلاق بگیر چون اینطوری همش همینکارو میکنه

شوهرم هم خوبی داره هم بدی.خوبی هاش دلم روقرص می‌کنه و دوست دارم برگردم پیشش.هرآدمی بدی داره خوبی هم داره.منم اینطورم.دلم به آشتیه تونستی برام دعاکن لطفا.ممنون

عزیزم مشکلات داشتیم.شوهرمم کله شقه.من اومدم قهر.اما دلم میخوادبیادآشتی.دلم میخواد همه چی درست بشه

نادعلی رو به اسمش بخونین ۳بار به خودتون پوف کنین انشالله آشتی میکنین

براتون ۱۰۰ تا صلوات میفرستم انشاالله به خواسته دلت برسی

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
از ته دل دعات میکنم و به نیتت صلوات حضرت زهرا می‌فرستم به بی بی متوسل شو 

قربون دل مهربونیت.به بی بی متوسل شدم و منتظرم دستم بگیره.شماهم برام دعاکن.نیازبه دعادارم