2752
2734
عنوان

دلم از حرفاش شکست 💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 21 پست
خانمها باید همیشه کوه انرژی باشن تو خونه... سرحال، خندان و اکتیو و شوخ و شنگ... مردا اینو میخوان

واقعا میشه؟

نمیدونم من خیلی تنبلم یا خانومای دیگه خیلی اکتیون بخدا من که دو تا بچه اینقدر خسته ام میکنن که دیگه نایی برای خندیدن نمیمونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا میشه؟ نمیدونم من خیلی تنبلم یا خانومای دیگه خیلی اکتیون بخدا من که دو تا بچه اینقدر خسته ام م ...

آره میشه... منم سه تا فسقلی دارم... صبح که بیدار میشی یکم آرایش کن و لباس مرتب بپوش... و تو آینه بگو میخوام امروز چطوری باشم... تمرین میخواد... یکم دکور خونتو تغییر بده تو روحیه تاثیر داره. موفق باشی

2731
مردا هم بايد خوب باشن، اينا متقابله ولي متاسفانه فرهنگ و شرايط بد ايجاب ميكنه همه مون بگيم جشم ...

مردا احتیاج دارن توی خونه آرامش پیدا کنن... اگه زن خونه خودش منبع ناآرامی باشه مرد رو هم ناآروم میکنه

مردا احتیاج دارن توی خونه آرامش پیدا کنن... اگه زن خونه خودش منبع ناآرامی باشه مرد رو هم ناآروم میکن ...

زن چي؟ هيچكس حال يه زنو نميفهمه! مردا ميتونن دوتا داد بزنن خالي شن.. ميتونن بچه رو نگه ندارن و تا صبح بخوابن و كسي چيزي بهشون نگه! ميتونن حتي برن يه سيگار بكشن، مشروب بخورن !! ولي زنا خيلي بي پناهن تو جامعه مون