2733
2734
عنوان

دلم از حرفاش شکست 💔💔

209 بازدید | 21 پست

شوهرم رو میگم امشب بعد از مدت ها نشستیم با هم حرف بزنیم مشکلاتمون رو حل کنیم گفت تو خیلی غر میزنی خسته ام کردی گفت بعد از ۱۵ سال باید الان منو مثل موم تو دستات داشته باشی ولی اصلا هنر نداشتی روز به روز منو عصبی تر کردی و از خودت دورتر🥺🥺

گفت غر زدنات بچه رو عصبی و بیقرار کرده 

خب راست میگه مهربون باش

شوهم همیشه بمن میگه خرتم!

ینی میدونه با زبون خر میشه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عشق منم گاهی ارز همین حرفا میزنه 

انگار مردا دوس دارن که قشنگ تخت کنترل زنشون باشند و زنشون بتونه نرمشون کنه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
سعی کن سیاست داشته باشی عزیزم

چطور گلم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
عشق منم گاهی ارز همین حرفا میزنه  انگار مردا دوس دارن که قشنگ تخت کنترل زنشون باشند و زنشون بت ...

بخدا یه چیزی میگه اگه من ۱۵ ساله میشناسمش که این محاله نرم شه و حرف کسی روش اثر داشته باشه

بخدا یه چیزی میگه اگه من ۱۵ ساله میشناسمش که این محاله نرم شه و حرف کسی روش اثر داشته باشه

میفهممت ولی بازم سعی کن با زبون خرش کنی 

حرفاش کاملا حقیقت من خیییلی بداخلاقم غر هم خیلی میزنم ولی از اونور به خودمم حق میدم که غر بزنم

خب سكوت كردنو تمرين كن، بزار وقتي حرفي هم ميزني حرفت ارزش داشته باشه نه اينكه بگه اه چقدد غر ميزني! 

خانمها باید همیشه کوه انرژی باشن تو خونه... سرحال، خندان و اکتیو و شوخ و شنگ... مردا اینو میخوان

مردا هم بايد خوب باشن، اينا متقابله

ولي متاسفانه فرهنگ و شرايط بد ايجاب ميكنه همه مون بگيم جشممم 

2706