2733
2734

کسی تاحالا توی خونه برای خودش انجام داده شنیدم برای رفع  سیاهی وخشکی زانو خوبه زانوهام خیلی خشکه وتیره شده !کسی دراین مورد میتونه کمکم کنه که چطور باید انجام بدم اصلا میشه توخونه انجام دادیا حتما باید برم ارایشگاه تواین اوضاع ارایشگاه هم نرم بهتره کاش کسی راه حلی داشته باشه استفاده کنیم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارافین تراپی چیه میشه توضیح بدی

پارافین تو دستگاه یا روی گاز اب میکنن باید به دمای خاصی برسه بعداون قسمتهای سیاه شده رومیزارن چندبار داخلش ودرمیارن نرم ولطیف میکنه بعدازچندبارانجام دادن سیاهی رو ازبین میبره

2742
پارافین تو دستگاه یا روی گاز اب میکنن باید به دمای خاصی برسه بعداون قسمتهای سیاه شده رومیزارن چندبار ...

من ی مدتی از این روغن بچه ها ک پارافین داره میزدم به صورتم

اول صورتمو میشستم بعد بخور میدادم بعد از این روغن بچه ها حاوی پارافین میزدم به صورتم یک شب درمیون انجام میدادم واقعا صورتم عالی شده بود تاثیرشو تو هفته اول میبینی ولی یکی از دوستان گفت اینجوری صورتت خراب میشه منم ترسیدم دیگه ادامه ندادم

من ی مدتی از این روغن بچه ها ک پارافین داره میزدم به صورتم اول صورتمو میشستم بعد بخور میدادم بعد از ...

منم روغن بچه دارم توش پارافین هست یعنی خوبه برای زانوهام استفاده کنم؟

2740