2737
2739
سلام خانم ها
بیاید کمک کنید چطوری اسمی که برای پسرم انتخاب کردیم به بقیه بگیم؟
شماها چطور خبر دادین؟ کسی تجربه جالبی داره بگه
مامان که میشی رنگ دنیا عوض میشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما از اول بارداریم شونصد بار هر کی می رسید بهمون می گفت چه اسمی انتخاب کردین؟ ما هم علی رغم اینکه معلوم بود هی می گفتیم قطعی نشده هنوز تا آخرش که دیگه باز 200 بار پرسیدن گفتیم دیگه.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
من به هیچکس تا زمان به دنیا اومدن نگفتم ولی به پرستارای بیمارستان گفتم و وقتی دخترم به دنیا اومد اعلام کردن آرشیدا جون به دنیا اومد همسرم میگه خیلی صحنه قشنگی بود
هنگامی که دل کسی را میشکنیم . صدای شکستنش را خوب به خاطر بسپاریم .تا وقتی جایی دلمان شکست رو به آسمان فریاد نزنیم: خدایا به کدامین گناه!!!
2738
شاید مهمونی بدم ولی فامیل شوشو هی می پرسن. ما هم تا حالا میگفتیم هنوز انتخاب نکردیم ولی همه نظر میدن و اسم میگن.
نمیخوام همینطوری یهو بگم .البته معمولا همه صبر میکنن بعد تولد نمیدونم بگم یا صبر کنم؟
مامان که میشی رنگ دنیا عوض میشه!
صبر کن. هر کی می خواد نظر بده. شما هر کی هر اسمی گفت بگو ممنون اسم قشنگیه روش فکرر می کنم.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2706