2733
2734
عنوان

برای خلاصی از روزمرگی... بیایین به هم کمک کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 159 پست
اگر همه بچه ها دسترسی به لاین داشته باشن من با لاین بیشتر موافقم. چون جز مدیر گروه، شماره های همدیگه رو نمیبینیم. تا نظر بقیه چی باشه
اگر بعد از گذشت چند ماه یا چند سال از ازدواجتون، موفق به رابطه نشدید به گروه ما بیاین (ترس از نزدیکی- واژینیسموس) : www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=996878

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 28 سالمه و میخوام بهمن یا اسفند برای نی نی اقدام کنم و ساکن تهرانم.
اگر بعد از گذشت چند ماه یا چند سال از ازدواجتون، موفق به رابطه نشدید به گروه ما بیاین (ترس از نزدیکی- واژینیسموس) : www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=996878
1-روژان.....25 سالمه و متاهل بدون بچه....دانشجو هستم.و ساکن تهران 2-ستاره......28 سالمه و میخوام بهمن یا اسفند برای نی نی اقدام کنم و ساکن تهرانم 3-دریا......25 متاهل ساکن بوشهر فاقد اولاد 4-لیانا......30 سالمه یه کوچولوی ناز دارم دخمله
لیانا جان فعلا شما خودتو معرفی کن، بعدا درباره اینکه اینجا باشیم یا لاین یه تصمیم خوب میگیریم
میتونیم اگه دیدیم دوستای خوبی هستیم اول همین جا باشیم کم کم که دوستیمون گسترش پیدا کرد لاین این حرفا
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
بچه ها اول بگید چه ساعتی بیدار میشید؟ من خودم10یا 11.البته دو روزه 9 بعد بگید چه کارایی میخواستید انجام بدید که تا حالا حوصله نداشتید برید دنبالش؟مثل کلاسای ورزشی.کلاسای هنری یا کار اداری عقب افتاده ای و.......؟
خدا حفظش کنه لیانا جان :)
من 6.5 تا 8 میرم پیاده روی بعدشم بیدارم تا 2 ظهر انوقت میخوابم تا 5 بیشتر تو خونم دوستدارم برم کلاس رانندگی
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
2706