2733
2734
عنوان

برای خلاصی از روزمرگی... بیایین به هم کمک کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 159 پست
سلام به همه :) من اصلا به سلامت ظاهرم اعمیت نمیدم، فقط آرایش میکنم. نه اهل ماسکم، نه آرایشگاه، نه ورزش، نه گردش و... مثلا بزای عید موهامو رنگ کردم ولی خیلی زود دلمو زد و دیگه ریشه رو رنگ نکردم. یا برای ابرم آرایشگاه نمیرم چون همه فقط ادعا دارن و خراب میکنن. چون نسبت به سلامت خوراکیها بدبینم هیچوقت از ماسک استفاده نکردم. ورزش هم دوست دارم شروع کنم ولی تا الان استارت نزدم.
اگر بعد از گذشت چند ماه یا چند سال از ازدواجتون، موفق به رابطه نشدید به گروه ما بیاین (ترس از نزدیکی- واژینیسموس) : www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=996878
راستی سارا هم یکی از بچه های جدیده، ازش خواستم بیاد تو جمعمون. احتمالا از فردامیاد از دوستای من و روژانه که قراره از این به بعد با ما باشه
اگر بعد از گذشت چند ماه یا چند سال از ازدواجتون، موفق به رابطه نشدید به گروه ما بیاین (ترس از نزدیکی- واژینیسموس) : www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=996878

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من یه ساعتی میشه بیدارم. هفته ای سه روز خونه مامانم هستم و برای اماده کردن صبحونه زود بیدار میشم. روژان میدونه، یه ماه پیش مامانم کمرشو عمل کرد و تا سه ماه استراحت مطلق داره.
سلااااااممم صبح بخیییییررر.من ۹:۳۰بیدارررر بودمااااا...الان اومدم اینجاا امروزم هیییییچ کاری ندارممم...با دوستام میرم دربند و شبم خونه پدر شوهررر تشریف داریممم وحالا جوابای دریا خانمم
2731
من زیاااااااد به پوستم میرسمم ولی همیشه نتیجه عکس میده خخخخخخ .از این هفته هم تحت نظر دکترم و دارم میکرودرم و دارو مصرف میکنم...کارشم عالیههههه از این به بعدم کرم زدن ممنوعهههه واسمم....به غیر از ضد آفتاب رنگی الارو که یه ساله استفاده میکنم و عالیه...رژ لب مروان خیر و دوسی استفاده میکنم....ریملvov. ارایشگاهم هر وقت لازم باشه میرم تایم خاصی نداره.ولی تو هفته جدید حتما باید واسه ابرو و اپیلاسیون برم ورزشم که متاسفانه هیچ..به تغذیمم اهمیت نمیدم....
سلام دوستان.ساراهستم.دوست ستاره و روژان جون.امروز قول داده بودم بیام.ولی بخاطرشکم دردم نتونستم.شرمنده.اگه من و لایق بدونید از فردا توجمعتون باشم و روژان جون اسم من وبه لیست اضافه کنه.چون واقعا از دست خودم و تنبلیام کلافم.این کاراییم که گفتیدانجام میدید و میخواین به خودتون برسید من هیچکدوم وانجام نمیدم متاسفانه.فقط کرم مای میزنم پوستمم انقدرچربه که همش جوش میزنم.
سلامممممممم بخدا ببخشید نتونستم بیاممممممم....خونه نبودم بچه هااااااااا........دریا جون افرین فعالی...لیانا کجاس؟ من دو روزه درست نخوابیدم.دیگه داشتم مریض میشدم.تازه بیدار شدم....عصرم باید برم واسه مرحله دوم میکرودرمم
من امروز رفتم دانشگاع از اون ورم رفتم ارایشگاه موهامو کوتاه کردم و ابرو برداشتم.واسه رنگ و بافت هم نوبت گرفتم به پوستم که تحت نظر دکتر دارم میرسم ولی ناخونام افتضاحه.در اولین فرصت ناخن میکارم بیشتر این توصیه ها رو هم انجام میدم مثل اینکه بچه ها دیگه نمیان بههتره الکی مطلب نزاری عشقمه