2733
2739

سلام دوستان ، مادرم با ازدواج برادرم با این خانم مخالفه و خیلی ابراز کرد به همه و فقط یه لار خاستگاری رفت که دعوا شد تقریبا الان با وجود تمام این مسائل داداشم داره با این خانم عقد میکنه اخر این ماه مامانم هم نمی خواد بیاد تو رو خدا بگین چیکار کنم و چه طوری راضیش کنم به خاطر اینکه یه عمر هم مامانم و هم داداشم حسرت نخورن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش بگید اگه این کار رو بکنه دیگه هیچ وقت نمی تونه جبران کنه.

هیچچچچچچچچ وقت.

و مطمئنا پشیمون میشه.

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
2738

عزیزم این مسئله چیزیه بین مادر و برادرت 

اونان که باید به توافق برسن

نمیگم تو کاری نکن ولی خب به عنوان یه خواهر لطفتو در حق برادرت کامل کردی با مادرت حرف زدی

بقیه شو بسپار خودشون

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
فقط به خاطر مسائل اعتقادی مامانم مذهبی هست دختر و خانوادش کلا بی مذهب هستن

ب مامانت بگو تو وظیفه ات راهنمایی بوده ک کردی.دیگه خوب و بدش با خودش.مگه تو خوشبختی اونو نمیخوای اینجوری خوشبخت هست

بهش بگو دیگه انتخابش رو کرده شما هم بهتره باشی که وظیفه مادری رو به جا اورده باشی. دیگه خوب و بدش رو خودش می دونه. اگر هم نپذیرفت شما دیگه دخالت نکنی بهتره. برادرتون اگر براش مهم باشه خودش حتما مادرتون رو راضی میکنه

عزیزم من حقو به مامانت میدم

داداشت باید سعی میکرد راضیش کنه

نه اینکه خودش تصمیم به عقد بگیره بی اینکه دل مامانتو به دست بیاره

مامانت باید بفهمه که مهمه واسه یه جمعی بعد بره تو اون مراسم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2706