2737
2739
عنوان

چرا پری نمیاد

120 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من چند ماه قرص خوردم برا پرولاکتین بالا و هرماه هم ۲۵ روزه پری اومده این ماه تموم شده قرص هام و تاخیر کردم علتش چی میتونه باشه البته در اقدامم هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه شما کابرگولین خوردی؟

داستینکس خارجی خوردم هفته ای یکی. الان سه روز عقب انداختم. البته یک روز قبل موعدم لکه بینی داشتم در حد دو قطره که تو دستشویی دیدم. تا پنجشنبه صبر میکنم اگه پریود نشدم میرم آزمایش

2740
داستینکس خارجی خوردم هفته ای یکی. الان سه روز عقب انداختم. البته یک روز قبل موعدم لکه بینی داشتم در ...

انشاءالله باردارید منم دو هفته هست شدیدا درد سینه دارم یه شبم دقیقا همون شبی که فرداش موعدم بود بدجور کمردرد پریودی داشتم بعدش قطع شد دردم ولی سینه هام همچنان دردناکن 

انشاءالله باردارید منم دو هفته هست شدیدا درد سینه دارم یه شبم دقیقا همون شبی که فرداش موعدم بود بدجو ...

درد سینه علایم بارداریه. اگه قبلا قبل از پریود درد سینه نداشتی حتما بارداری. منم سر بارداری قبلیم درد سینه خیلی داشتم بطوریکه سو.تین رو که درمیاوردم درد خودشو نشون میداد و سینه هام سفت شده بود. الان فقط نوک سینه م بزرگ شده و درد داره کل سینه م نه

درد سینه علایم بارداریه. اگه قبلا قبل از پریود درد سینه نداشتی حتما بارداری. منم سر بارداری قبلیم در ...

نمیدونم چون معمولا قبل پریود درد سینه دارم ولی زود پریود میشم بعدش اینبار تاخیر کردم فعلا نه میتونم تست بزنم نه برم ازمایش انشاءالله شما باردارید