2733
2734

رفتم اونجا محلش نزازم سفته رو بگیرم بدون حرف و خدافظی بیام بیرون؟ 

یا اونجا مثلا با تلفن حرف بزنم بگم سفته هامو زود بدید میخام برم کار دارم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه اگه تاپیک قبلیمو بخونی میفهمی چیکار کرده میخام سگ محل شکنم 

عجب ادم بی انصافیه ها حروم خوره بنظرم سگ محلش کن و سفته هارو گرفتی یه چارتا حرفم بزن بهش بیا بیرون

بهش گفتم دیشب بابام سر کاره نمیتونه بیاد باهام خودم میرم 

پس برو بگیر داستانشو خوندم حرف اضافه زد خونس اینا بگو یا میاری میدی صداشم‌حتما ضبط کنا یا زنگ میزنم پلیس بجرم گروگان گیری مدارک

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
عجب ادم بی انصافیه ها حروم خوره بنظرم سگ محلش کن و سفته هارو گرفتی یه چارتا حرفم بزن بهش بیا بیرون

میخام دقیقا همین کارو بکنم خیای بی شعور بوده بدم اومد ازش 

اصن نمیخام پامو داخل بزارم بهش میگم بیا بیرون بهم سفته هامو بده من داخل نمیام

پس برو بگیر داستانشو خوندم حرف اضافه زد خونس اینا بگو یا میاری میدی صداشم‌حتما ضبط کنا یا زنگ میزنم ...

باشه حتما این کارو میکنم پس میده بهم چون هر دو هفته ی نفر رو میاره از شکار میکشه بعد میگه برو 

واااای عزیزم چقدر ساده ای الان تاپیک قبلیت رو خوندم

رفتی همین طوری برای یه نفر کار کردی قرارداد که ننوشته هیچ تازه سفته هم دادی

بابا اینا شگردشون همینه چند وقت یکبار یکی رو میارن کار میکشن و تو مدت کوتاه رد می کنن بره بعد دوباره نفر بعدی تازه خیلی هاشون ریالی هم نمیدن همین طوری از آدما بهره کشی می کنن هر کی رو نهایت یک ماه نگه می دارن

حالام سفته ات دستشه شر نکن واسه اینکه سفته ات رو بگیری گرفتی بشورش بندازش رو بند آشغالو

قشنگ به روش بیار سواستفاده گریش رو

میشه بپرسم چه کاری انجام می دادید برای این طرف؟

واااای عزیزم چقدر ساده ای الان تاپیک قبلیت رو خوندم رفتی همین طوری برای یه نفر کار کردی قرارداد که ...

صد بااارررر بهش گفتیم قرار داد بنویس گفت من بلد نیستم یعنی هر روز می‌رفتیم بهش می‌گفتیم می‌گفت من بلد نیستم شوهرم باید بیاد حالا شوهرش هر روز نشسته بود پشت اتاق خودمون 

اره دقیقا میخام همین کارو بکنم برم سفتمو بگیرم هم بهش بگم چقدر کثافته هم تو اینستا زیر پستاش براش نظرات منفی بنویسم 

میخام کلا خرابش کنم 

من تو انبار شیرینی پزی و کیک براش کار میکردم براش انواع کیک و موچی رو درس میکردم روزانه حداقل ی تومن سود خالص از موچیا داشت هر چی از موچی رو بلد بودم گذاشتم کف دستش خدا لعنتش کنه 

هم شهریم هم نبود اگه هم شهریم بود شرف داشت خیلی بی صفت بودن 

صد بااارررر بهش گفتیم قرار داد بنویس گفت من بلد نیستم یعنی هر روز می‌رفتیم بهش می‌گفتیم می‌گفت من بل ...

یه بار دو بار گفتی بنویس ننوشت باید دوزاریت میوفتاد که طرف کلاه برداره

واسه این کار اون وقت سفته خواسته؟مگه چی تو دستتون بوده که سفته گرفته،خودش مگه پیشتون نبوده؟

یعنی کارگاه شیرینی پزی بود و شما می رفتی اونجا؟کارگاه رسمی و مجوز دار یا خونگی؟

مگه چقدر فروش داشته که حداقل یک ملیون سودش تو روز بوده؟

یه بار دو بار گفتی بنویس ننوشت باید دوزاریت میوفتاد که طرف کلاه برداره واسه این کار اون وقت سفته خو ...

اره من دیدم همون موقع ک ما رفتیم ی دختر دیگه رو بیرون کرد می‌خاست کار اون بیوفته رو دوش ما و با همون حقوق خودمون کار اون دختر هم انجام بدیم 

هیچی دست ما نداشته هیچی خودشم همیشه بوده اگه هم زود می‌رفتیم کمدا بسته بود کلا نمیشد چیزی برداری یا هر چی باید منتظر میموندیم تا خودش بیاد 

کارگاه رسمی بود مجوز داشت 

خیلییییی فروششون بالا بود خیلی زیاد تازه من دارم میگم فقط ی تومن از موچی سود خالص داشت دیگه از بقیه چیزا رو روزی ده ملیون اینا حساب کن

اره من دیدم همون موقع ک ما رفتیم ی دختر دیگه رو بیرون کرد می‌خاست کار اون بیوفته رو دوش ما و با همون ...

شاید شکایت هم بتونی بکنی

اون دختره دقیقا بلایی که سر شما اومده سرش اومده بوده

الان باز شما میری یکی دیگه میاد همین داستان همین جور رو تکرار

اسم پیجش رو بگو رسوا بشه خرید هم نکنن ازش حالش جا بیاد

2706