2733
2734
سلام دوستای خوبم..
از اونجایی که من و همه ی شماها مطمئنا" موهامونو دوس داریم بیاین تجربه هامون رو راجع به بهترین و بدترین آرایشگاه هایی که توش رنگ و مش و هایلایت کردیم بگیم که همه بدونیم کدوم خوبه کدوم بد و کجا بریم و کجا نریم!اسم رنگ کارش رو هم بگید بچه ها!و اگه آرایشگاه خوبی بود با شماره ش
سلام آزاده جونم

من و همسری آرایشگر همیم
اون کار منو قبول داره اوایل عیب و نقص زیاد داشت ولی همسری اهل بهانه نبود کم کم یاد گرفتم

همسری هم موهامو کوتاه میکنه رنگ میزنه من که راضیم آخه خیلی هم حساس نیستم همینکه میبینم خوشش میاد و با عشق موهامو کوتاه میکنه میگم خراب هم که شد فدای سرت
ولی قبلش کاملا سرچ میکنه و بیگدار به آب نمیزنه

عزیز دلم اینم از نظر من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم!چه عشقولانه و مهربون..آره خوب اگه شوهر آدم با عشق برای آدم هر کاری کنه حتی اگه خرابم بشه باز آدم خوشش میاد و میگه فدای سرت..انشالله همیشه از هم راضی و خوشبخت باشین گل یاس جونم
2731
آزاده جون
من آرایشگاه های زیادی رفتم مهم ترین نکته توی انتخاب آرایشگاه به نظر من پولیه که میخوای بدی
اگه برات مهم نباشه خوب آرایشگاه هایی که کارشون عالیه زیاد هست
مثل مروارید
نیکادل
تندیس
چهره پردازان
چهره سازان
و...
اما آرایشگاه هایی که مثل بقیه جا ها هست و معمولیه
میشه گل سرخ
افسون
و...
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
نه توت فرنگی عزیزم حل که نشد هیچی منم در حال حاضر زدم به بی خیالی..تاپیک اکثرا" یا به روزه یا ص 6 و 7!میشه بگی کارای کدوم رنگ کار این آرایشگاه ها خوبه اسما و تلفناشون؟
2740
ببین میگم که بستگی داره بخوای چه قدر پول بدی
مثلا آرایشگاه توی ASP برای رنگ مو 120 تومن میگیره
کارش هم خیلی خوبه
آرایشگاه گل سرخ هم 40 تومن میگیره
آرایشگاه افسون 20 تومن
کاملا بستگی به هزینه ای که میخوای بکنی داره
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!

سلام خیلی تاپیک مفیدیه ... امیدوارم جلو بره..

من 2 تا سالن نام می برم که کارشون خوبه .

غرب تهران: سالن ارایش آون ( خ شیخ فضل الله نوری نرسیده به میدان پونک ) ... کار کوتاهی مو خانم افسانه خیلی خوبه. کار رنگ و مش فریبا خوبه.

شرق تهران: سالن ارایش چهره سازان ( شعبه 2) . کار ابروی رویا خیلی خوبه. و کار رنگ و مش ندا ( خواهر رویا ) خیلی خوبه.

نارمک جنب پاساژ نبوت!

همینطور ادامه بدین . خیلی تاپیک خوبیه.

مرسی
2706