2733
2734
عنوان

تجربه هاتون درباره ی آرایشگاه های خوب و بد برای رنگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 198934 بازدید | 412 پست
من یه مهمونی خاص دعوتم میخوام زیاد تغییر نکنم اما خب آرایش و مدل موهام شیک و خاص باشه آدرس دنیای چه ...

گول این دنیای چهره ها رو نخور اینا که اینجا شماره میدن کلا یه اکیپ هستن کارشون اینه خودشون سوال میپرسند گروه دوم شون جواب میدن،کلا تو اینستاگرام هم کارشون همینه همه،ادمین های اونجا هستن، کار شون هم خیلی در پیته شنیدم 

فروشگاه آنلاین با سالها تجربه در زمینه احیا و ترمیم مو (آموزش تخصصی همراه با مدرک بین المللی در تهران و کرج) وارد عرصه واردات مواد اورجینال از بهترین برندهای جهانی احیای مو ( مانترا و پی اچ) با ضمانت نامه کتبی کیفیت و با مناسب ترین قیمت شده است. پخش سراری در تمام نقاط ایران:  09128702614

.مواد کراتینه مو

.مواد ریباندینگ مو

.مواد بوتاکس مو

.مواد پلکس مو

.مواد لمینت مو

.مواد دکلره مو

.مواد پروتئینه مو

.روغن ارگان اصل و خالص

.شامپو فری سولفات

. شامپو فری سولفات

.شامپو قلیایی

شماره تماس:

09128702614

تهران، کرج، اندیشه، شهریار سراسر ایران

https://instagram.com/arooskadeh_?utm_medium=copy_link

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه بد که زیاد هستش..من بخاطر تجربه های بد دوستام همیشه میترسیدم موهام رنگ و لایت کنم..یکی از دوستام 5-6 سال موهاش پرکلاغی میکرد یهو تصمیم گرفت بلوند کنه همه گفتیم میسوزه نکن..اما گفت آرایشگاه خوب برای رنگ مو پیدا کردم کارش حرف نداره و اینا..رفت دنیای چهره ها واقعا کارشون عالی بود موهاش بدون هیچ آسیبی از مشکی بلوند شد..الانم به همه معرفیشون میکنه..اگه کسی خواست اینستاش میذارم نمونه کاراش ببینید:

https://www.instagram.com/leilasalehihaircolor/

2728

اگه رنگ کار خیلی خوب بخواین یکی هست سمت غرب تهران با اینکه موهام خیلی بلند و پر پشت هست هیچوقت موهام نمیسوزه من چند بار پیش ایشون رفتم چون قیمتهاشونم خیلی پایینه البته اگه بخواین براتون کراتینه هم میکنه یکسری مواد اسمشو بلد نیستم توی رنگم می ریزن موهام آسیب نمی بینن بازم خودتون هر جور صلاح میدونین تلفنش 09123303180 

سلام وقتتون بخییر دوستان میخواستم یک سالن زیبایی عالی برای کار رنگ و مش معرفی کنم

سالن زیبایی آنیلا میتونم به جرات بگم بهترین مرکز رنگ و مش در تهران هست که هم بهترین رنگ کار مو رو داره و هم از بهترین مواد و با کیفیت ترین رنگ مو ها استفاده میکنه

سالن زیبایی آنیلا در خیابان ستارخان هست پلاک 620

سلام وقتتون بخییر دوستان میخواستم یک سالن زیبایی عالی برای کار رنگ و مش معرفی کنم

سالن زیبایی آنیلا میتونم به جرات بگم بهترین مرکز رنگ و مش در تهران هست که هم بهترین رنگ کار مو رو داره و هم از بهترین مواد و با کیفیت ترین رنگ مو ها استفاده میکنه

سالن زیبایی آنیلا در خیابان ستارخان هست پلاک 620

2740