2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حالا عکستو دیدم میرم هی عکس میگیرم 😂  فکر نمیکنم خیلی اضافه کرده باشی

چرا عزيزم من حدودا ٢٠ كيلو اضافه كرده بودم اما فقط تو ناحيه شكم بود انگار . خودشم رفت .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
اره منم دوسش دارم 😍😍  اینجا قبل بارداری بود یا بعدش؟

اخري براي چند روز پيش بود عزيزم😘😘هنوز رنگ تابستون دارم 🤣

چرا عزيزم من حدودا ٢٠ كيلو اضافه كرده بودم اما فقط تو ناحيه شكم بود انگار . خودشم رفت .

منم تا اینجا ۹ کیلو اضافه کردم 

فقط شکمه جایی دیگه ام اصلا تغییر نکرده شوهرمم میگه فقط شکمت اومده جلو 

خیلی خوبه اینجوری 😍

تو شدی 🌙من👶❤️
2738
منم تا اینجا ۹ کیلو اضافه کردم  فقط شکمه جایی دیگه ام اصلا تغییر نکرده شوهرمم میگه فقط شکمت او ...

منم همينجوري بودم خيلييي عاليه عزيزم 😍😍😍نه ترك اينا شدم نه هيچي . خودشم تو شيردهي ميره البته بيشترش بعد زايمان ميره كم ميمونه كه تو شيردهي ميره 😻

منم همينجوري بودم خيلييي عاليه عزيزم 😍😍😍نه ترك اينا شدم نه هيچي . خودشم تو شيردهي ميره البته بيشت ...

من کلی ترک خوردم 😟😒 

اصلا فکر نمی‌کردم انقدر ترک بخورم از اول ۶ ماه شروع شد 

کاش زود کم شه اوایل که اضافه میکردم تا چند روز ناراحت بودم 

تو شدی 🌙من👶❤️
من کلی ترک خوردم 😟😒  اصلا فکر نمی‌کردم انقدر ترک بخورم از اول ۶ ماه شروع شد  کاش زود ک ...

فداي سرت خودت و پسرت عزيز دلم 😘😘

روغن بزن  هر وقت حس خارش پوست داشتي عزيزم .

من از ماه ٤-٥ به بعد ميزدم گاهي تنبلي ميشد اما هر وقت خارش داشت پوستم با روغن ماساژ ميدادم كه نخارونم

من کلی ترک خوردم 😟😒  اصلا فکر نمی‌کردم انقدر ترک بخورم از اول ۶ ماه شروع شد  کاش زود ک ...

ببين الان دارم دفترچه بارداريم رو نگاه ميكنم ،

من با ٤٧ كيلو باردار شدم تو هفته ٣٤ شده بودم ٦٥ كيلو از اين به بعد دكترم بهم گفت رژيم رعايت كن ، دعوام كرد يعني 😅😅گفت اندازه كل بارداري اضافه كردي . ماه هاي آخر همه ميخوردن بچه وزن بگيره من دايم سالاده ميخوردم و كُلي راه ميرفتم اما تا زايمان كلا ٢-٣ كيلو بعدش اضافه كردم كه دكترم اصلا خيلي تعجب كرد از اونهمه رعايت من.

2706