2737
2734
عنوان

بارداری

129 بازدید | 11 پست

سلام دوستان ببخشید من آخرین پریودیم ۱شهریور بود اومدم به مدت دو روز ونصفی بعد تموم شد یکی دو روز بعد لکه قهوه‌ای دیدم روز ۱۴شهریور اقدام داشتم الان ۲روز از موعدم گذشته چندروز پیش هم علایم پریودی داشتم اما نشدم ببخشید ترشحات آبکی دارم و اینکه دو روز هست فقط شبا لرز دارم میخواستم بدونم احتمال بارداری هست و اینکه من ۱۴اقدام وبعدش چند بار اقدام داشتم لقاح کی انجام شده میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا 2 مهر صبر کن بعد بیبی بزن

یعنی لقاح کی انجام شده عزیزم ولی احساس میکنم باردارم چون. پریودی های من منظم هست دورهام ۲۸روزست واینکه من نمی‌دونستم از کیت کی باید استفاده کنم ۲۷و۲۸زدم  همینجوری زدم ببین کی تخمک گذاری اتفاق میفته مثبت شد بعد تو نی نی سایت بچه ها گفتن کیت تخمک‌گذاری برای بعد از پریود هست نه اواخر سیکل اما مثبت شد یعنی چی میگن به جای بی بی چک هم میشه استفاده کرد آره ؟؟؟البته بازم تا دو روز دیگه صبر میکنم بعد بی بی میزنم 

یعنی لقاح کی انجام شده عزیزم ولی احساس میکنم باردارم چون. پریودی های من منظم هست دورهام ۲۸روزست واین ...

چون 28 روزس تخمک گذاریت بین 12 تا 15 اتفاق میفته

قسمت دومو تا حالا نشنیدم انشالله هرچی صلاحته پبش بیاد وایه منم دعا کن گلم

2740