2733
2739
عنوان

چای زعفران در بارداری

2741 بازدید | 15 پست
خوردن یک چای زعفرانی در هشت هفتگی ای وی اف به نظرتون باعث سقط می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
قربونت زینب جان به حق صاحب اسمت همه حاجت روا شوند.
الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
ممنونم.بچه هاجون التماس دعا.انشاالله همه حاجت روا شوید.برای رسیدن به ارزوهانون صدتا صلوات می فرستم.از نگرانی بیرون امدم.
کسایی که ای وی اف میکنن دارو هورمونی زیادی استفاده میکنن که خودشون گرمی ان دیگه زعفران کار نده دستت
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
زعفران نه ولی خدا نخواست درست سه روز به عید قلب بچه ام متوقف شد وخدا نابودم کرد
عزیز دلم هیچ وقت به حکمت و بزرگی خدا شک نکن . صلاحت رو همیشه بسپار دستش وقتی توکل کنی محاله در بمونی . مطمئن باش بهترین رو برات رقم میزنه و دامنت سبز میشه . خدا هیچ وقت نابودت نکرده فکر کن از یه اتفاق خیلی بدتر نجاتت داده با این اتفاق ناخوشایند . انشالله بهترین ها در انتظارت باشه عزیزم
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2706