2737
2739
سلام دوست جونا

هدف از ایجاد این تاپیک ، تبادل نظر در مورد همه اطلاعاتی هست که مربوط به تناسب اندام و رژیم های مفید و نه سخت و تکنیک های ورزشی و مکمل های خوب غذایی و نهایتا زندگی سالم تر میشه

از دوستان ورزشکار و صاحب نظران در این موارد ممنون می شم که اطلاعاتشون رو با این تاپیک شریک بشن

لطفا از تبلیغ محصول یا خدمات یا باشگاه خود و در آخر ایجاد اسپم در این تاپیک خودداری کنید ! ;))

این تاپیک ، تاپیک ورزشکارا و ورزش دوستاست

خوش اومدید

من تبلیغ هم میکنم و هم نمیکنم.ولی اگه خواستید محصول سالم و مطمئن و اثر بخش رو فقط معرفی میکنم .و مشاوره هم میدم راجب استفاده کردنش.
حتی داخل کلمه (غیرممکن) یک "ممکن" وجود دارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گل ببی جان
منظورت الپتیکاله؟ من فکر می کنم با تایم یکسان الپتیکال بیشتر از تردمیل کالری می بره
کلا این وسایل هوازی هستند و درست.نیست که به عنوان ورزش اصلی با تایم طولانی استفاده بشن

برای آماده سازی قبل از ورزش اصلی در حد نهایت نیم ساعت ضرری نداره ولی استفاده غیر اصولیش می تونه آسیب بزنه به مفاصل
گلدونه جون راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من روزی یکساعت تا دو ساعت رو الپتیکال جون میدم
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
مجیک جون
من اطلاعات آکادمیک ندارم در زمینه ورزش ولی تا یادمه ورزش می کردم و مطالعه دارم راجع بهش
فکر نمی کنم دو ساعت الپتیکال برای مفاصل خوب باشه
بهتره ضربان قلبتو باهاش ببری بالا تا بیست دقیقه بعدش انرژیتو بذاری روی ورزش های شکم
زودتر نتیجه می گیری
من یکی از نمایندگیهای معتبر چای لاغری دکتر سینا هستم.
راجبش میتونم دوساعت توضیح بدم.
واقعا چای سالم و مطمئن و اثر بخشیه و خواص خوبی هم داره.طبیعتا بعضیها که استفاده کرده و میشناسن هم راضی بودن و شاید هم ناراضی که علت داره.
مشاوره خوب دادن و راهنمایی کردن خیلی تاثیر داره.
مخصوصا در کنار رژِیم و ورزش .البته به تنهایی هم اثر گذاره. ضمن اینکه متاسفانه نوع بی کیفیت و تقلبیش هم توی بعضی جاها به اسم دکتر سینا فروش میره.
من اگه دیر جواب میدم ببخشید.
حتی داخل کلمه (غیرممکن) یک "ممکن" وجود دارد.
2738
حتما رعنا جون با مشارکت دوستان خوبی چون شما

آقای علی
ممنون از معرفی محصولتون که مطمئنا برای خیلی ها مفید خواهد بود
برای اینکه تاپیک از مسیر خودش خارج نشه لطف کنید یا ای میل بدید یا شماره تماستون رو بذارید که کسانی که علاقه مند هستند سوالاتشون رو مستقیم از خودتون بپرسن
ممنونم
سلام گلدونه جان
ممنون به خاطر این تایپیک
من تجربه زیادی از بدنسازی ندارم چند سال پیش رفتم ثبت نام کردم طبق برنامه که مربیم داده بود جلو رفتم بعد یه ماه مثل مردا کت و کول آوردم خیلی ناراحت کننده بود دیگه هم سرشونه هام مثل سابق نشد برای همین دیگه هیچ وقت سراغ بدنسازی نرفتم تا الان که می خوام ثبت نام کنم اما خیلی نگرانم

می خواستم درباره دارو یه پیشنهادی بدم
چند وقت پیش استادم که دکتر دارو ساز هستن داشتن درباره دارو کارنیتین صحبت می کردن به ما گفتن نیم ساعت / چهل دقیقه قبل از ورزش مصرف کنید هم راحتر ورزش می کنید هم چربی ها بهتر آب میشه
2706