2737
2739
سلام .........الان 37 هفته است که یه موجود کوچولو داره تو وجودم رشد می کنه و فردا با هم وارد هفته 38 میشیم! خدایا شکرت از اینکه کمکون کردی این هفته ها به سلامتی سپری بشه.............اما نمی دونم چرا هر چی به زایمانم نزدیک میشه استرس تموم جونمو می گیره .......نمی دونم طبیعیه یا نه؟ امروز نوبت دکتر دارم که برام سونوی آخر رو بنویسه و بهم بگه زایمان طبیعی هست یا سزارین...............تو رو خدا برام دعا کنید تا دخملم رو صحیح و سالم در آغوش بگیرم...........منم قول میدم برا همتون دعا کنم البته اگه لایق باشم.
سلام عزیزم
به سلامتی
استرس یه چیز طبیعیه که همه اونایی که به ماه وروزهای اخر نزدیک میشدن دارن
انشالله که دخملت صحیح وسالم بیاد تو بغلت
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است
الهییییییییی . من درکت می کنم چون از الان که توی 24 هفته هستم وقتی خودم رو جای تو می گذارم همین احساس رو دارم. اما واقعا" خدارو شکر که تمام مراحل بارداریو به سلامتی پشت سر گذاشتی توکلت به خدا باشه و مبارککههههههههههههههههههههههه. راستی منم دخملی دارم. اسم انتخاب کردی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخییییییییییییییییی عزیزدلم ......... این طبیعیه منم تو هفته 33 و بچه دوممه اما بازم این حسو دارم ببین ادم یه امپول میخواد بزنه استرس داره وای به حال نی نی به دنیا اوردن ... این روزا ذکر و با یاد خدا بودنتو بیشتر کن فقط این راه اروم شدنته
2740
خانمی استرس نداشته باش همه چیز درست میشه
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
مهسان جون از دعای خیر شما............

مامان کوچولو انتخاب اسم برا دخمل خیلی سخته ولی سعی کن زودتر یه اسم براش انتخاب کنی و با اون اسم صداش کنی عزیزم...............دخملم الان دیگه به اسمش واکنش نشون میده...............

محیا به معنای زندگی هست............می تونی بری سایت ثبت احوال ..........اونجا بهت کمک می کنه برا انتخاب اسم.
خاله بهار جون شاید باورت نشه ولی هر لحظه شیرینی رو که توی این دوران تجربه کردم و اشک شوق ریختم برای همه منتظرا دعا کردم................و از خدا خواستم طعم این لحظات رو به همه بچشونه آخه خودمم 1 سال منتظر بودم و می دونم انتظار چقدر سخته...........از خدا میخوام به حق این ایام عزیز همه رو به حاجت دلشون برسونه.
2706