2733
2734
عنوان

دوستان به دعاتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 82 پست
ن عزیزم با اینکه حدس میزنم ان شده ولی ج نداد خدابیخیال من شده دیگه خسته شدم و میدونم جواب نمیده نمسد ...

الهیی

سین هم نزد؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آبجی تلگرامم قطع هست وصل نمیشه وصل بشه پیامت میدم نگران نباش قشنگم

خوشگلم بهش پیام دادم اول صبح فالو کردم بعد پیامش دادم که خوشحال میشم فالو داشته باشیم همو بعد الان ۸ ساعته سین نزده بازم نمیزنه نمیدونم چی بگم چیکار کنم سین کنخ

سلام عزیزدلم امروز خیلی به یادت بودم گلم خیلی برات دعا کردم ، الهی حاجت روا باشی خوشگلم ان شاالله ...

خوشگلمی خوش قلبم مرسی ب یادمی منم انشاالله بشه جبران کنم ابجی پیام دادم و سین نزده ساعت هاست ابجی حالم بده لطفا دعا کن ابجی

2740
خوشگلمی خوش قلبم مرسی ب یادمی منم انشاالله بشه جبران کنم ابجی پیام دادم و سین نزده ساعت هاست ابجی حا ...

عزیزم شما شاد باشی برای من کافیه

ان شاالله همون اتفاقی برات بیوفته که میخوای و از ذوقش خوابت نبره قشنگم❤️

❤️🤍PEGAH🤍❤️
دعلت میکنم انشالله خدا کمکت کنه منم احتمالم کمه اما نا امید نشدم همش احساس میکنم خدا کمکم میکن۶

خوشگلم لایق باشم جبران میکنم لطفتو و دعا گوتم ابجی ۶ بعد از ظهر پیام دادم و اون سین نزده هییی میدونستم اینطور میشه کاش بمیرم

خیلی دعا میکنم واست عزیزم خیلییییی ولی قول بده اگه خوب پیش نرفت دیگه حرص نخوری دیگه بهش فکر نکنی و ...

مرسی ابجی قشنگم منم دعاگوتم اگه لایق باشم ابجی ساعت ۶ پیاپ دادم الان سین نزده بازم نمیزنه سنگ رو یخ شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم ههههی خدااا

مرسی قشنگم والا ساعت ۶ پیام دادم هنوزم سین نزده بازم سین نمیکنه

الان سین زده؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2706